Úvodní stránka » *Životní styl* » Široké uplatnění elektrického ohradníku

Široké uplatnění elektrického ohradníku

Uvažujete o tom, že si pořídíte elektrické ohradníky pro Vaše zvířata? Dnes je elektrické ohrazení výběhu pro domácí zvířata naprostou samozřejmostí a nedílnou součástí při chovu domácího dobytku jako jsou koně, krávy, ovce, kozy, prasata a další chovná zvířata. Elektrické ohradníky lze použít nejenom na dobytek a domácí zvířectvo, ale dobře poslouží i jako ochrana proti zvěři. Ohradníky se používají i na chov drůbeže a králíků, kde lze dobře využít napojení ohradníku k vodivé síti.

Elektrické ohradníky a jejich další využití

Funkční elektrický ohradník není k vidění pouze při chovu domácího dobtyku, ale nachází čím dál větší uplatnění. V zoologických zahradách je velice časté použití při chovu exotických zvířat nebo při ochraně vodních ploch proti vydrám. Elektrické hrazení je skvělým způsobem, jak ochránit památky a staré památkářské budovy před náletem ptactva. Každý domácí chovatel leckdy uvítá elektrický ohradník i pro psy, zvlášť když jsou větších rozměrů a rádi utíkají.   

Velký výběr zboží najdete na internetu

V internetovém obchodě české firmy Kamír & Co s.r.o. najdete velké množství zboží od sestavených tzv. startovacích sad včetně elektrického ohradníku až po produkty, pomocí nichž si můžete sestavit svoje vlastní hrazení a vybrat si elektrický ohradník dle Vašich možností a představ. Zboží vybírejte dle způsobu využití, pořídit si můžete ohradníky podle druhu zvířat nebo zdroje napájení, a to ohradníky elektrické, síťové, bateriové a kombinované. Nechte si poradit od odborníků společnosti Kamír & Co s.r.o. nebo zadejte Vaše požadavky do konfigurátoru na webových stránkách společnosti, kde upřesníte detaily pro sestavení vhodného elektrického ohradníku. S pomocí konfigurátoru si můžete zvolit řešení na míru!

elektrický ohradník

Autor: Zuzana Klímová  

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman