Úvodní stránka » *Životní styl* » Sektorové kuchyně nadchnou funkčností i moderním designem

Sektorové kuchyně nadchnou funkčností i moderním designem

Pokud plánujete rekonstruovat jednu z nejdůležitějších místností v bytě, neměli byste výběr vhodného nábytku podceňovat. V kuchyni byste se měli cítit příjemně, přece jen ji budete využívat v podstatě každý den. Jestliže nemáte tak velký rozpočet, abyste investovali do řešení na míru, nabízí se vám sektorové kuchyně, jež vás také potěší svou funkčností a atraktivním vzhledem.

Kuchyňská linka vás nemusí vyjít na desetitisíce či statisíce korun. Sektorové kuchyně jsou levnější, přitom poslouží perfektně, pyšní se dlouhou životností a zvládají i náročný každodenní provoz.

Sektorovou kuchyň si přizpůsobíte svým představám

Sice jsou možnosti omezené, ale můžete si kuchyňskou linku přizpůsobit svým představám. Sektorové kuchyně se vyrábí v typizovaných rozměrech. Nevýhodou sice je, že výsledek není originální, protože si takovou kuchyň může zakoupit kdokoliv, ovšem na druhou stranu je kuchyň cenově přijatelná. Jak se lidově říká, dostanete za málo peněz hodně muziky, odolné materiály jsou samozřejmostí .

stylové sektorové kuchyně

U sektorové kuchyně se nemusíte trápit s navrhováním, vyměřováním a projektováním. Prostě si jen navolíte, jaké části má linka mít, např. jaké kuchyňské skříňky.

Sektorové kuchyně do tvarově jednoduchých místností

Jestliže má místnost specifický tvar, sektorová kuchyň není příliš vhodnou volbou, v takovém případě se asi nevyhnete výrobě na míru. V jednoduchých prostorech, které nemají žádný speciální tvar, nachází uplatnění sektorová varianta. Samozřejmě je potřeba udělat drobné ústupky a kompromisy, ale i tak může výsledek vypadat elegantně a moderně.

Hledáte odborníka na kuchyně? V takovém případě se obraťte na kuchyňské studio Gabon, které vás nadchne svým pestrým portfoliem. Připraveny jsou nejen sektorové kuchyně, ale také si můžete požádat o výrobu na míru. Záleží pouze na vás, co od budoucí kuchyně očekáváte.

 oblíbené sektorové kuchyně

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman