Úvodní stránka » *Podnikání* » Sázková kancelář William Hill

Sázková kancelář William Hill

Sázení a hazard známe již z hluboké minulosti, kdy vznikaly kasína a sázení se těšilo čím dál větší oblibě stejně jako sázková kancelář William Hill, která vznikla již v roce 1934. Za dlouhou dobu existence získala mnoho zkušeností a to především v oblasti sportovního sázení, které vyhledávají především muži, dnes sází i mnoho žen.

Sázková kancelář nabízí širokou nabídku utkání, které Vás zaujme a pro stálé zákazníky má odměnu za věrnost v podobě bonusových nabídek. Sázet můžete i z mobilu, pokud Váš mobilní telefon podporuje aplikaci na sázení a kasíno.

Jak se registrovat?

V sázkové kanceláři se můžete registrovat více způsoby. Jednou z možností je stáhnutí aplikací William hill kasíno a William hill poker, pro nenáročné je registrace přímo na webových stránkách, kde je velice snadné si vytvořit účet, vložit peníze a začít sázet. Dejte pozor na vyplňování informací při registraci, pokud nebudou pravdivé, můžete mít problém s vyplacením výhry.

A můžete začít sázet!

Získejte bonus 25£ zadáním bonusového kódu F25 již při registraci. Při první sázce dle obchodních podmínek kanceláře william hill získáte bonus v hodnotě první sázky. Tato akce je časově omezená! William Hill Kasíno nabízí několik druhů bonusů, které zaujmou všechny nové hráče, a to vstupním bonusem ve výši 200€ a neuvěřitelných 400€. Pro občasné hráče, které chtějí kasíno vyzkoušet a hrají spíše pro zábavu je tu skvělý bonus 39€.

Odměna za věrnost.

Při zachování věrnosti se Vám sázková kancelář bohatě odmění a bude Vás odměňovat neustále, dokonce až do výše 4.000€ za kalendářní měsíc a to se vyplatí! Vyzkoušet můžete i další hry jako je poker a bingo nebo finanční trhy, kde zažijete ten pravý adrenalin.

Zuzana K.

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman