Úvodní stránka » *Životní styl* » Rychlé finské půjčky do 10.000,-Kč

Rychlé finské půjčky do 10.000,-Kč

Pravděpodobně se Vám někdy v životě stalo, že jste do výplaty postrádali několik tisíc korun. Nejčastějším důvodem jsou mimořádné výdaje nebo nemoc, což často dokáže zcela rozhodit rodinný rozpočet v domácnosti. Drobní podnikatelé a živnostníci se dostávají často do situace druhotné platební neschopnosti, jelikož čekají leckdy až příliš dlouhou dobu na proplacení faktur.

Krátkodobé finské půjčky se hodí každému

Dnes už nemusíte chodit do banky a potupně prosit o krátkodobou půjčku na pár tisíc korun. Nemusíte se dívat na litující pohledy bankéřů či klientů banky, ale rychlá finská půjčka může být vyřízena on-line z pohodlí domácího prostředí. Cesta do banky, předkládání celé řady zbytečných dokladů a potvrzení je již minulostí. S firmou Ferratum Czech, s.r.o. si vystačíte jenom s mobilním telefonem, kdy k vyřízení celé záležitost stačí SMS. Jedinečná SMS půjčka je na českém trhu novinkou, jak získat peníze během 10 minut.    

Peníze můžete mít k dispozici rychle a snadno

Po zaslání SMS obdržíte zpětnou zprávu o schválení půjčky, a potvrzující SMS zprávou odešlete svůj souhlas s obchodními podmínkami, čímž dojde k uzavření smlouvy o půjčce. V následujících 2-3 pracovních dnech obdržíte informace o splacení půjčky, což musíte učinit do 15dnů od připsání peněz na Váš účet. Samozřejmostí je i možnost odstoupení od smlouvy do 14 dnů, a to bez udání důvodu. Mezi další výhody patří, že firma Ferratum Czech, s.r.o. nevyžaduje doložení příjmů či ručitele, ani zástavu. Skvělá půjčka ihned může být po ruce kdykoliv ji budete potřebovat.

rychlé finské půjčky

Autor: Zuzana Klímová 

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman