Úvodní stránka » *Životní styl* » Rychlá půjčka se hodí i na konci prázdnin

Rychlá půjčka se hodí i na konci prázdnin, třeba na školní pomůcky nebo pozdní dovolenou

S končícím létem a začátkem nového školního roku bývají v českých domácnostech značně ztenčená bankovní konta kvůli finančně náročnější dovolené u moře, na kterou většinou padne výrazná část úspor. Může se jednat třeba o luxusní dovolenou v Karibiku a na Maledivách, ale díru do rozpočtu udělají i levnější destinace, jako jsou Chorvatsko, Bulharsko a pobyty u nás v České republice. Nic není zadarmo, a tak pokud přijdou nyní vaše ratolesti se seznamem pomůcek do školy, přibydou vám a mnoha dalším rodičům nové vrásky na čele. V případě, že děti nemáte nebo jsou už odrostlejší a vy jste letos nestihli vůbec vycestovat, můžete se vydat na pozdní příjemnou a poklidnou dovolenou.

Napjatý rodinný rozpočet působí negativně na psychiku člověka

Vysokými výdaji za školní pomůcky zdaleka nic nekončí, děti potřebují také nové oblečení, boty na volný čas či sportovní aktivity a přezůvky do školy. Před začátkem školního roku jsou naštěstí velké slevy v obchodních centrech, a tak můžete něco ušetřit a nakoupit mnohem výhodněji, i tak vás to ale bude něco stát. Zvlášť pokud se nedíváte pouze na cenu, ale je pro vás neméně důležitá kvalita zakoupených výrobků. Další nečekané výdaje pak mohou způsobit velký stres a narušení psychické pohody, proto je důležité vědět, že v tom nejste sami, v případě nouze lze sáhnout po nějakém zajímavém úvěrovém produktu, kterým může být např. rychlá půjčka.

Půjčky Ferratum vám mohou pomoci dočasně vyřešit finanční problémy

Díky produktu Ferratum Credit Limit si máte možnost půjčit až 35.000,- Kč. Sami se pak rozhodnete, kdy a v kolika splátkách zapůjčené peníze vrátíte zpět. Problém není jednorázové splacení ani postupné umoření úvěru, záleží na vašich možnostech. Nemusíte se obávat žádných skrytých poplatků, platíte pouze denní úrok a poplatek za čerpání ve výši 12,5 % z aktuální výše dlužné částky. O tomto produktu jste již mohli slyšet jako o revolvingovém úvěru či kontokorentu, který je u českých spotřebitelů velice oblíbený. Kromě nečekaných výdajů lze Ferratum půjčku využít na úhradu pozdního odpočinkového pobytu. Cestovní kanceláře v této době nabízí zájezdy velice levně, a to až za třetinu původní ceny, a to se rozhodně vyplatí!

rychlá půjčka

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman