Úvodní stránka » *Životní styl* » Rohové sedací soupravy a jejich správný výběr

Rohové sedací soupravy a jejich správný výběr

Dlouhodobá oblíbenost rohových sedaček je především díky jejich velikosti, prostoru a funkčnosti. Velkou výhodou je, že si můžete zakoupit sedačku s libovolným rohem (pravým a levým) podle vašich dispozic v interiéru. Některé modely lze pořídit s úložným prostorem či s možností rozložení na lůžko pro pohodlné přespání vašich hostů. Při výběru tohoto dominantního kousku se zamyslete, jaká sedací souprava se hodí přímo do vašeho obývacího pokoje a pro kolik osob by měla být. Dokoupit můžete také křesla a doplňující taburety, budou se hodit pro početnější návštěvu.

Modelů sedacích souprav je celá řada

Plánujete pořízení nové sedačky, ale váháte nad tou správnou variantou? Modelů je na výběr mnoho, můžete mít symetrické sedací soupravy do u nebo vás třeba osloví nesymetrická rohová sedací souprava, která je dnes nejvíce žádaná. Je důležité se před samotnou koupí nejprve zamyslet nad konkrétními rozměry vašeho obývacího pokoje, aby vám vybraný model do místnosti pasoval a vypadal dobře. Do malých prostor se skvěle hodí menší klasické sedačky pro tři osoby, které můžete doplnit lenoškou či taburetem pro vytvoření víc míst k sezení. Lepší je prostor změřit víckrát a opravdu důkladně, předejdete tak nežádoucímu zklamání, že je sedačka příliš velká, v opačném případě malá a ve větším prostoru spíše zaniká.

Jaké jsou materiály sedací soupravy?

Veškeré sedačky jsou dostupné v různých materiálech, je jen na vás, čemu dáte přednost. Zvolit lze prověřenou látku, eko či přírodní kůži. Materiál sedací soupravy se samozřejmě nejvíce odráží v ceně daného modelu, přičemž pravá kůže je nejdražší. Avšak rozhodující by vedle kupní ceny měla být také životnost výrobku, a tak nákup velmi dobře promyslete. Zaujala vás sedací souprava rozkládací, kterou využijete také pro občasné přespání hostů a členů vaší rodiny? Pohodlnou a rozmanitou nabídku více než 30 typů sedacích souprav najdete v e-shopu dona-shop.cz. 

rohové sedací soupravy

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman