Úvodní stránka » *Životní styl* » Rezervujte si netradiční exotickou dovolenou

Rezervujte si netradiční exotickou dovolenou

Léto právě skončilo a Vy nepřestáváte toužit po slunečných a teplých dnech? Vydejte se na exotickou dovolenou třeba do Polynésie, Střední a Jižní Ameriky nebo na Karibské ostrovy. Specialistou na exotickou dovolenou je cestovní kancelář MONOЇ. Nemusíte jezdit jenom do Evropy, tady náš svět nekončí. Letos jsou exotické destinace hitem, a to nejen tradiční exotická místa, ale i destinace kde není příliš mnoho turistů. Ceny za pobyt jsou přijatelné, přesvědčte se sami. Objevte krásná exotická místa, kde právě začíná sezóna a je tam teď nejkrásněji. Vybírejte z nabídky exkluzivních resortů, golfových zájezdů a luxusních plaveb, pokud si nevybere, zájezdy na míru splní Vaše nejnáročnější požadavky.

Kam za exotikou v podzimním období?

Vydejte se na místa, kde jste ještě nebyli a je Vaším snem je navštívit. Kouzelná Srí Lanka s tamními hotely postavenými v typicky srílanském stylu s krásnými tropickými zahradami Vám učaruje stejně jako exotické Thajsko, kde můžete ochutnat speciality místní thajské i mezinárodní kuchyně. Mezi další zajímavé destinace kam na dovolenou bezesporu patří letovisko Bali, které zůstalo v původním stavu s tradiční atmosférou kulturou nebo Kuba s nekonečně dlouhým pobřežím ležícím u karibského moře jižně od Floridy, s řadou malých ostrovů a korálových útesů. Svěřte se do rukou renomované cestovní kanceláře MONOЇ, která je na trhu již 13 let a díky individuálnímu přístupu ke každému zákazníkovi poskytuje kvalitní služby ve spolupráci s prověřenými místními partnery a známými leteckými společnostmi.

Luxusní dovolená pro zasloužený odpočinek

Vaše exotická dovolená bude podle Vašich představ díky profesionálnímu jednání CK MONOЇ. Díky rozmanité nabídce této cestovní kanceláře na internetu si jistě vyberete tu pravou exotickou dovolenou, na kterou jen tak nezapomenete. Máte procestovaný téměř celý svět a luxusní dovolená pro Vás není nic nového? Vyzkoušejte speciální golfové programy nebo plavbu na jedné z luxusních zaoceánských lodí, pronajměte si jachtu nebo můžete vyrazit na hory do Itálie či do Rakouska. Kromě samotných pobytů cestovní kancelář zajišťuje i další cestovní služby např. prodej či zajištění letenek do celého světa přes rezervační systém AMADEUS, komplexní pojištění, víza a pronájem vozů, které Vám zjednoduší cestování v některých destinacích s horší dopravní dostupností.

exotická dovolená

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman