Úvodní stránka » *Podnikání* » Regály do skladu i domácností na míru

Regály do skladu i domácností na míru

Máte na starosti zařizování nového skladu pro firmu, kde pracujete nebo uvažujete o policích na míru do Vašeho bytu či domu? Informujte se o všech možnostech, jak můžete regály nebo police uspořádat, popřípadě jaké rozměry a materiál zvolit pro správné uložení zboží nebo osobních předmětů. Společnost KREDIT SK - REGAL SISTEM je ideální variantou pro řešení regálových systémů na míru pro různé typy skladových prostor nebo domácnosti.

Jak vybrat regálový systém dle Vašich představ

Zvolit můžete různé druhy regálů a regálových systémů např. policové regály, pojízdné patrové regály či paletový regál do skladů a prodejen. Nechte si poradit od profesionálů s dlouholetými zkušenostmi v oboru, jen tak si budete moci vybrat správnou regálovou sestavu podle Vašich představ. Společnost REGAL SISTEM nabízí vybavení pro archivy, sklady, dílny a prodejny od samotných návrhů až po finální montáž přímo na určeném místě.

Regály do domácnosti nebo skladu

Na stránkách společnosti lze pomocí zadaných parametrů zjistit aktuální cenu za regály na míru. Dbejte především na správnou šířku police, výšku můžete později regulovat posunutím o stupeň nahoru a dolů. Otázkou také je, na co budete regály využívat a podle toho zvolit správnou nosnost. Regály a police můžete zakoupit v široké nabídce materiálů od dřevěných z masivního borového dřeva, které mohou být přírodní či s nátěrem v požadovaném odstínu či moderní plastové regály, které  jsou díky své jednoduché montáži oblíbené do kanceláří a domácností. Kvalitní kovové regály lze použít v dílně, sklepě nebo ve skladu, můžete je využít i ve venkovním prostředí. Možností je spoustu, finální vzhled regálového systému je jen na Vás.

regály

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

  1. Re: (David, 4. 6. 2020 10:43:29) Odpovědět

    Já bych třeba klidně využil ty paletové spíš. Ty si můžete sestavit i sami doma žejo.
    K čemuž přímo doporučuji tento článek https://machinerymovers.cz/navod-na-montaz-paletovych-regalu/#more-1648

lifestyle magazine for woman