Úvodní stránka » *Životní styl* » Řecko: Ideální dovolená pro rok 2013

Řecko: Ideální dovolená pro rok 2013

Přemýšlíte už o letošní dovolené a nevíte jakou destinaci si máte vybrat pro zasloužený odpočinek? Jistě jste slyšeli o krásách Řecka a řeckých ostrovech, které lákají turisty na vůni moře a úžasné řecké pochoutky, především na olivy, sýry a vynikající víno. Řecko se může pyšnit zajímavými historickými památkami a perfektními podmínkami pro potápění v Středozemním, Egejském a Jónském moři. Vodní radovánky si jistě užije celá rodina od dětí až po seniory.

Navštivte Řecko a krásy řeckých ostrovů

Samotné Řecko je žádanou a jednou z nejoblíbenějších destinací, kde čeští turisté rádi tráví svou dovolenou. Teplé klima a řecká jedinečná atmosféra přímo vybízí k relaxaci a odpočinku. Atraktivní zájezdy Řecko uspokojí každého, ať už se jedná o rodinu s dětmi nebo zamilovaný pár. Řecké ostrovy skýtají malé ostrůvky se zákoutími s písečnou pláží, které jsou přímo stvořené pro zamilované páry. Pro potápěče jsou vhodnější oblázkové a skalnaté pláži, kde mohou objevovat krásy podmořského světa.

Řecké památky pro milovníky historie

Řecké historické a přírodní památky jsou přímo stvořené pro milovníky historie a romantické duše. Skvělá dovolená Řecko a kulturní rozmanitost této země Vám učaruje. Mezi nejznámější řecká letoviska patří ostrov Kréta s překrásnou pláží a azurovým mořem, zelený ostrov Samos, slunný ostrov Rhodos či Zakynthos. Mezi dalšími místy, které stojí za to navštívit, je nutné zmínit ostrov Korfu, Kos, Lesbos a mnoho dalších, které můžete naleznout v nabídce zájezdů Newtravel.cz, kde si můžete vybrat dovolenou podle svých představ. Na internetových stránkách si můžete zakoupit dovolenou do Řecka za příznivou cenu, zajímavé pro vás může být i last minute Řecko za velmi dostupnou cenu.

Řecko

Zuzana K.

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman