Úvodní stránka » *Podnikání* » Realizace bezpečného dětského hřiště ve vašem městě

Realizace bezpečného dětského hřiště ve vašem městě

Myslíte si, že je realizace a vybavení dětského hřiště velice náročnou a složitou záležitostí? Mýlíte se, stavba bezpečné sestavy herních komponentů je mnohem jednodušší, než si myslíte. Se společností Hags Praha s.r.o. vytvoříte kouzelné místo pro děti i jejich rodiče. Nezáleží na tom, zda se jedná o dětské hřiště pro město, menší obec nebo školu, obchodní centrum či zábavný park, řešení se najde pro každé místo. Z prolézaček, skluzavek, houpaček, kolotočů a lanových herních prvků budou nadšeny všechny věkové skupiny dětí.

Kreativní a zároveň bezpečné hřiště pro děti

Společnost Hags Praha s.r.o. se zabývá realizací dětských hřišť a jejich kompletním vybavením již od roku 1993. Od té doby se jí podařilo vytvořit mnoho nápaditých herních atrakcí, které pečlivě vybírá nejen podle požadovaného věku dětí a dalších kritérií, ale rovněž klade důraz na charakter okolí. Pro nejmenší děti od 2 do 5 let vytváří prolézačky v různých velikostech, barvách a materiálech. Pro věkovou skupinu od 5 do 12 let připravila skvělý systém prolézaček s mnoha zajímavými herními funkcemi. Každé dětské hřiště může obsahovat závěsné, hnízdové a pákové houpačky, houpadla, nerezové a plastové skluzavky, kolotoče, prolézačky a šplhací herní prvky, dětské domečky a chybět nesmí ani pískoviště.

Sportovní stanoviště a městský mobiliář

Kromě dětských hřišť je možné realizovat také různé zóny, jako jsou sportovní a minigolfová stanoviště, vybavení pro míčové hry a fitness prvky do parků. Mladá generace ocení především skate parky a rampy, horolezecké stěny a lanová centra. Každý veřejný prostor oživí městský mobiliář. HAGS Praha s.r.o. se může pyšnit více než 850 úspěšnými realizacemi po celé České republice a zahraničí. Svému městu můžete vdechnout nový život a spolu s moderními technologiemi vytvořit místo, kde se budou rádi setkávat děti a dospělí ve svém volném čase. Nemusíte se obávat, současné materiály a výrobky berou ohledy na ekologii a životní prostředí.

dětské hřiště

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman