OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » *Životní styl* » Radeton: Trasování kabelů a potrubí

Radeton: Trasování kabelů a potrubí

Pokud uvažujete o zakoupení kvalitní techniky pro měření trasování kabelů a potrubí kvůli úniku vody a plynu, tak využijte nabídku společnosti Radeton, která má nejen široký výběr techniky, ale i spolehlivé servisní středisko.

Česká firma Radeton má více než 20 leté zkušenosti v oboru, a tak nabízí ty nejlepší výrobky, které mohou být k dostání na trhu. Mezi spokojené zákazníky patří společnosti jako jsou E.ON, ČEZ, RWE a mnoho dalších známých firem.

Trasování potrubí

Máte v plánu zakoupit si některý z produktů na trasování potrubí? Společnost Radeton nabízí hned několik prvotřídních produktů od základní sestavu pro trasování až po vysoce profesionální techniku. Mezi nejlepší výrobky na trasování nekovových potrubí a kanalizace zcela jistě patří sestava FlexiRod.

Sestava FlexiRod

Součástí sestavy FlexiRod je malá sonda S18A pro lokalizaci nemetalických potrubí do hloubky 4 m. Pro kanalizace využijete FlexiRod a kanalizační sondu, která je až do hloubky 8 m. Pro náročnější trasovače je sonda super, u které je maximální hloubka lokalizace až 15 m. Pro trasování potrubí se Vám bude hodit i samotný trasovací prut.

Trasovací prut FlexiTrace

V případě, že nemáte zájem o některou z kompletních sestav, tak si můžete zakoupit samostatný trasovací prut FlexiTrace. Výhodou tohoto sytému je připojení lokačního vysílače pomocí kabelů pro přímé připojení dvou speciálních svorek, které tak umožňují aplikaci trasovacího signálu po celé délce prutu, v druhém případě jen v sondě na konci délky prutu. 

Servisní středisko v Brně

Společnost Radeton je autorizovaným servisním střediskem pro střední a východní Evropu. Tato společnost si zakládá na kvalitním servisu a službách pro klienty, na kterých neustále pracuje. Stav oprav můžete sledovat on-line na webu společnosti.

Zuzana K.

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

 1. Signs and signs secret internal swelling during pregnancy (KIRAFima, 12.7.2018 22:44:35) Odpovědět

  To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body for a long time, which threatens the normal fetus. Fluids are dangerous because they break blood circulation. Similar picture leads to the strengthening of negative tendencies feeding and the breath baby, created hypoxia.
  Fighting such a pathology should be done with the help of correction feeding and special procedures so that water does not stay tissues. If the woman is resting, then under the feet better put a cushion or pillow to improve the blood circulation of tired legs. Do not long time to sit or stand, as this leads to stagnation in the body. It is recommended that the knee-elbow position several times a day in order to increase blood flow.
  <a href=http://pregnancyplus.info/>pregnancyplus.info</a>

 2. How to ensure that youthful skin facial: chemical peel (MirkaMego, 28.7.2018 8:39:29) Odpovědět

  Peels help to escape from the greater part age deficiencies dermatological cover. exfoliation effective at any age, intended for skin layer of any type. After light exposure disappear small wrinkles, epidermis becomes smooth, smooth. Regeneration – three days. deeper peeling efficiently struggles wrinkles (expression, age, affects small pits, eliminates freckles.
  Regeneration – 7 days. Profound peeling conducting in the beauty clinics. This is most efficient procedure, but requires long term adaptation – about month.
  <a href=http://chemicalpeel.in/acne-scars-before-and-after-chemical-peel-do-they-look>acne scars before and after chemical peel</a>

 3. O que e o bitcoin e para que e necessidade: distintamente e leve (Cryptomype, 14.8.2018 16:13:46) Odpovědět

  Bitcoin normalmente relacionam-se a grupo digitais de dinheiro. Ela vive exclusivamente em formato virtual. Apesar de sua real trocados por produtos, servicos ou convencionais dinheiro.
  Bitcoin unique. Ela nao ligado com as atividades dos bancos, nao tem material aparencia, e desde o inicio projecao desregulada e descentralizada.
  Se simples palavras, o que e o bitcoin e digital dinheiro, que sao extraidas em digital dispositivos e circulam no proprio sistema de sua propria leis.
  <a href=https://bitcoinpor.top/moneyness-moneyness-22-qual-e-o-preco-atual-do/>preco atual do bitcoin</a>

lifestyle magazine for woman