Úvodní stránka » *Životní styl* » Půjčovna luxusních vozidel

Půjčovna luxusních vozidel

Využijte skvělou nabídku na zapůjčení luxusních a sportovních vozů již od 15.000 Kč v Porsche Panamera, a to na celý den. Dopřejte si nebezpečně rychlou jízdu ve vozidle Porsche Panamera s úchvatnou modrou metalízou, která oslní nejen Vás, ale i okolí, kterým budete projíždět. Vychutnejte si jízdu plnou vzrušujících okamžiků, na tento zážitek jen tak nezapomenete.

Užijte si skvělý den s vozidlem Porsche

Pronájem exkluzivního Porsche si můžete rezervovat online, vozidlo bude přistaveno na Vaše místo určení. Luxusní vůz si lze pronajmout na libovolně dlouhou dobu od krátké jízdy až po dlouhodobé zapůjčení. Vyberte si vůz dle Vašich požadavků a představ, půjčovna luxusních aut je připravena plnit Vaše nejtajnější přání. Ve vozovém parku se můžete kromě Porsche Panamera pokochat pohledem na vozy prestižních typů a značek jako je Hummer H3, Lincoln Town Car, Mercedes-Benz, Audi R8, Jaguar XF 3.0 V6 nebo Volkswagen Phaeton.

Plánujete prodej luxusního vozu?

Vlastníte-li některé z luxusních vozidel a máte v plánu Váš vůz prodat, využijte nabídku společností, které nabízí výkup luxusních aut za hotové po celé České republice. Samozřejmostí je individuální přístup ke každému prodávajícímu, nadstandardní servis a nabídka nejvyšší možné ceny. Vykupují se vozidla renomovaných značek např. Porsche, BMW, Audi, Jaguar, Lamborghini, Mercedes, Volvo, Land Rover, Rolls Royce, Bentley a mnoho dalších.

Pronájem limuzín v Praze

Chcete-li si pronajmout limuzínu pro jakoukoliv příležitost, luxusní limuzíny Praha Vám poskytnou komplexní služby zahrnující prvotřídní servis a veškeré služby spojené s pronájmem luxusních vozů. Sami se můžete rozhodnout, zda budete chtít pronájem vozidla s řidičem nebo samostatně. Není nad projížďku limzínou ve statební den nebo při jiné mimořádné příležitosti.

půjčovna luxusních vozidel

Autor: Zuzana Klímová 

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman