Úvodní stránka » *Módní trendy* » Prostěradla s atypickými rozměry

Prostěradla s atypickými rozměry

Společně s ložním povlečením jsou prostěradla neméně důležitým prvkem vaší ložnice. V posteli trávíme až třetinu svého času, a tak by ložní prádlo nemělo plnit pouze estetickou funkci, ale mělo by být i příjemné na dotek a vyrobené z kvalitních materiálů, ve kterých se bude dobře spát, nebudou vás dráždit, případně vám působit nežádoucí podráždění pokožky. Kromě zdravého spánku prostěradlo slouží také k ochraně matrace před znečištěním a opotřebením. Textil v ložnici nemusí být jen v klasických bílých barvách, dnes je k dostání nepřeberné množství barevných odstínů, které docela změní váš interiér. Nemusí mít obavy ani v případě, že máte netypické rozměry matrace, seženete jakékoliv rozměry prostěradel.

Prostěradla v oblíbených materiálech

Je jen na vás, zda dáte přednost hebkému jersey, oblíbenému froté, luxusnímu saténu nebo klasické bavlně. Jersey prostěradla jsou velice příjemná na dotek, proto jsou tak žádaná u zákazníků. Navíc se nemusí žehlit, což ocení každá žena ve své domácnosti. Tento materiál zajišťuje vysokou životnost, kvalitu a neztrácí barvy. V zimním období oceníte froté výrobky, mají dobrou savost a hřejivost, žehlit je také nemusíte. Hitem pro děti a pro alergiky je antibakteriální bambusové ložní prádlo s perfektní odolností proti bakteriím, plísním a mikroorganismům. Moderní bavlněný textil do ložnice je nabízen v mnoha barevných odstínech a rozměrech.

Různé rozměry a velikosti prostěradel

Dbejte na kvalitu materiálu a provedení ložního prádla, jen tak vám dlouho vydrží i po opakovaném praní a bude vám dobře sloužit. Při zařízení ložnice už nemusíte myslet na rozměry postele a matrace, v malém pokoji můžete mít klidně užší matraci, na kterou seženete prostěradla 120×200 cm a prostěradla 140×200 cm. Máte-li rádi pohodlí a velkou postel, není problém zakoupit prostěradla 160×200 cm, nebo dokonce prostěradla 200×220 cm.

jersey prostěradlo flanelové prostěradlo

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman