Úvodní stránka » *Podnikání* » Pronájem kanceláře přenechejte odborníkům

Pronájem kanceláře přenechejte odborníkům

Jste na počátku Vašich obchodních aktivit a nevíte, kde složit hlavu? Jistě Vás čeká hledání vhodných kancelářských prostor, což bývá jedním z prvních kroků téměř každého podnikatele. Nicméně získání kanceláře pro Váš business na exkluzivním místě v Praze je leckdy velkým oříškem, který Vás může obrat nejen o finance, ale i o čas, který by se dal využít mnohem efektivněji, kupříkladu k podnikání.

Začněte podnikat s rozumem

Přenechejte hledání kancelářské plochy odborníkům, vždyť kancelář je místo, kde se budete scházet s obchodními partnery či s potenciálními klienty. Nevhodně zvolený pronájem kanceláře může Vaše zákazníky odradit. V Praze je výhodnější si kancelář pouze pronajmout, jelikož pořízení vlastní obchodní plochy včetně vybavení stojí nemalé peníze a pro začínající podnikatele by mohla být tato nákladová položka doslova likvidační. Je zde i možnost, že jsou kanceláře k pronájmu již připravené k okamžitému užívání a jsou plně vybavené. Nemusíte tak ztrácet čas při výběru kancelářského nábytku a dalšího vybavení.

Kanceláře k pronájmu v Praze

Díky rozhodnutí, že si kanceláře Praha pouze pronajmete, máte větší možnost výběru atraktivní lokality v Praze. Myslete na to, aby okolí Vaší kanceláře působilo příjemným dojmem, bylo na dostupném místě a klienti měli kde zaparkovat. Společnost Pražská správa nemovitostí (PSN) je specialistou na kanceláře k pronájmu Praha, na realitním trhu působí již od roku 1991. Zabývá se nejen pronájmem kanceláří, ale i prodejem bytových i nebytových prostor a nemovitostí v Praze, Kladně, Pardubicích, Hradci Králové a dalších městech. Na webu společnosti si můžete vyhledat kancelář dle zadaných parametrů jako je lokalita, typ nemovitosti, velikost objektu nebo ceny, kterou jste ochotni zaplatit.  

pronájem kanceláře  

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman