Úvodní stránka » *Životní styl* » Proč musí mít žena v ložnici toaletní stolek?

Proč musí mít žena v ložnici toaletní stolek?

Touha žen po toaletním stolku v ložnici pravděpodobně pramení už z dětství, kdy malé holčičky viděly v pohádkách princezny a královny, jak se krášlí u starodávného zrcadla ve svých komnatách. V přihrádkách nechyběly různé krémy, voňavé parfémy, hřebeny, krásné šperkovnice a sem tam schované milostné psaní v tajném úkrytu. Dnes jsou toaletky stále považovány za místo, kde mají ženy vymezený svůj osobní prostor nejen pro zkrášlující procedury, ale i pro chvilky klidu o samotě.

Toaletní stolek vám prostě nesmí chybět

Pro ženy a dívky přináší toaletní stolek se zrcadlem mnoho dalších výhod, kromě soukromého království je velkým kladem to, že se nemusíte s nikým dělat o místo v koupelně. Je-li vás totiž v domácnosti více, může se vám snadno stát, že budete čekat ve frontě, než se dostanete na řadu, a často tak budete nuceny si ráno přivstat o něco dříve. Při nákupu nábytku, jakým je toaletní stolek, myslete na to, že si vlastně pořizujete menší domácí kosmetický salón. Zvažte proto dostatek polic a přihrádek pro make-upy, řasenky, tužky na oči, laky na nehty a mnoho dalších nezbytných kosmetických pomůcek.

Toaletní stolky v moderním pojetí

Pod pojmem toaletní či kosmetický stolek si možná vybavíte starodávný kus nábytku tvořený zrcadlem, stolkem a taburetem, ale tak to být nemusí. Toaletky se dnes používají i v moderně zařízených domácnostech, stačí se zamyslet nad interiérem vaší ložnice a zvolit vše v nápaditém, historickém a módním provedení. Krásné kousky s obrovským zrcadlem, kde se uvidíte v celé své kráse, můžete vybírat také podle druhu dřeva a v různém dekoru, toaletní stolek dub sonoma, ořech nebo wenge skvěle zapadne do stylu vaší ložnice. Některé designové toaletky se mohou stát dominantou v místnosti, zvláště když zvolíte nápaditý nábytek z limitované série od oblíbeného designéra či návrháře.

toaletní stolky

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

  1. Zrcadlo (Jana Horáková, 31. 7. 2020 11:46:36) Odpovědět

    Má někdo z vás zkušenosti s zrcadly s LED podsvícením? Viděla jsem takové na Nabytek-Interior.cz

lifestyle magazine for woman