Úvodní stránka » *Životní styl* » Přestaňte řešit finance a vydejte se na jarní výlet

Přestaňte řešit finance a vydejte se na jarní výlet

Krásné jarní počasí a delší slunečné dny přímo vybízejí k výletům a kulturním zážitkům s celou rodinou. Každý rok však mnoho lidí s končící zimou a začátkem jara řeší stále stejný problém a propadá depresi. Po Vánocích a zimní dovolené na horách jsme se totiž dosud nevzpamatovali. V zimě je také snazší udržet finanční rozpočet, jelikož chladné mrazivé počasí k cestování po památkách a zážitcích příliš neláká. Situace se však změní hned o jarních prázdninách, kdy chtějí rodiče vyrazit někam na menší dovolenou s dětmi, kde si budou moci odpočinout a společně si užít zábavný program. Ani vědomí, že je v tuto dobu zapotřebí každoročně investovat do údržby bytu, domu či zahrady a v neposlední řadě také vašeho vozidla nikomu na náladě nepřidá.

Jak vyřešit dočasný finanční problém s Ferratum půjčkou?

Celá situace má jednoduché řešení, za které se rozhodně nemusíte stydět, a tím je rychlá půjčka. Můžete ji znát také pod názvem revolvingový úvěr nebo kontokorent a jedná se vlastně o flexibilní úvěr či případnou finanční rezervu. Ferratum Credit Limit vám umožní vypůjčit si až 35.000,- Kč, a jen na vás záleží kdy a v kolika částkách (splátkách) vrátíte peníze zpět. Splacení může probíhat jednorázově nebo po částech podle vašich možností. Neplatíte žádné skryté poplatky, pouze denní úrok a poplatek za čerpání ve výši 12,5 % z aktuální dlužné částky, oproti různým mikropůjčkám ušetříte až 33 %.

Vydejte se na hrady a zámky nebo navštivte zoologickou zahradu

Čekáte-li na výplatu a podle předpovědi hlásí krásný slunečný víkend, využijte šanci a vydejte se na výlet. Aprílové dubnové počasí je nevyzpytatelné a je klidně možné, že až budete mít peníze za vaši oddanou práci ve firmě na bankovním účtu, bude jen sychravo a deštivo. Půjčku Ferratum lze využít 24 hodin denně každý den v týdnu včetně víkendů. Měsíce duben a květen jsou ideální pro návštěvu hradů a zámků, kdy začíná sezóna a není ještě příliš teplo. Navíc v tuto dobu nepotkáte příliš mnoho turistů a výlet si tak mnohem více užijete. I v zoologických a botanických zahradách se začíná vše probouzet k životu a připravují pro své návštěvníky zajímavé jarní akce, které stojí za to navštívit.

jarní výlet

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman