Úvodní stránka » *Životní styl* » Překonejte strach z jazykových kurzů

Překonejte strach z jazykových kurzů

Potřebujete se rychle naučit cizí jazyk? Důvody mohou být různé od osobních až po pracovní, kdy Vám neznalost cizí řeči brání v kariérním postupu nebo v lepším finančním ohodnocení. Je možné, že máte možnost pracovního pobytu v zahraničí nebo chcete odletět na vysněnou dovolenou u moře. Jazyková bariéra Vás nutí říkat NE a Vy tak odmítáte nové životní příležitosti. Večerní romantická procházka po slunné pláži zůstává i nadále ve Vašich snech.

Dejte šanci jazykovým kurzům  

Jednou z možností je učit se cizí řeč doma jako samouk, i když tato metoda není příliš efektivní. Není s vámi totiž někdo, kdo Vás může motivovat a poradí Vám, když si nevíte rady se správnou výslovností a gramatikou. Další variantou jsou jazykové kurzy, kde se učíte cizí jazyk s pomocí zkušeného lektora ve skupině spolu s dalšími studenty.

Jazykové kurzy šité na míru

V případě, kdy Vás děsí představa, že se budete učit cizí řeč spolu s dalšími studenty je pro Vás vhodná např. individuální výuka angličitny, kde se lektor věnuje pouze Vám. Ztratíte tak obavy, že se ztrapníte před ostatními studenty svou neznalostí nebo, že nebudete stíhat jejich tempo. Navíc se v co nejkratším čase, na základě předem sestaveného časového rozvrhu na míru naučíte nový jazyk mnohem rychleji.    

Jazykové programy Berlitz

Zvolit můžete některý z programů jazykové školy Berlitz, a to v Brně nebo v Praze. Individuální kurzy si můžete zvolit nejen podle Vašich časových možností, ale i podle Vašich potřeb a intenzity, kterou chcete učení věnovat. Kurzy mají různé délky, můžete si vybrat z délky 3 měsíce, 8 týdnů, 4 týdny nebo si dopřejte kurz v délce jednoho týdne. Úspěch je zaručen!

Zuzana K.

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman