Úvodní stránka » *Životní styl* » Předsevzetí na rok 2013: Přestanu kouřit!

Předsevzetí na rok 2013: Přestanu kouřit!

S novým rokem přichází nová předsevzetí, mezi nejčastější bezpochyby patří odvykání kouření. Důvodů je několik, jedním z hlavních je pro nás zdraví a úspora financí. Mezi dalšími impulsy pro boj se závislostí na cigaretách může být plánované mateřství nebo šikana na pracovišti od nekuřáků, kterým Vaše cigarety nevoní.  

Elektronická cigareta přináší spoustu výhod

Jednoduchým a finančně dostupným řešením jsou elektronické cigarety, které se těší čím dál větší oblibě. Elektronická cigareta napodobuje kouření cigarety velice přesvědčivě. Většina e-cigaret je vzhledově identická či velice podobná a příliš se neliší od skutečných cigaret. Určitá odlišnost tu však je. E-cigarety se dají s pomocí náplní používat opakovaně, jsou zdravotně nezávadné a bez nepříjemného zápachu.

Kouření e-cigaret neobtěžuje Vaše okolí

Elektronická cigareta je jedním z nejlepších prostředků, jak se odnaučit kouřit a opravdu to funguje. Navíc zjistíte, že nepotřebujete popelník ani zapalovač. Vyhnete se nepříjemného tabákového óderu na šatech a vlasech a budete se cítit lépe. Kouřit můžete kdekoliv včetně prostor, kde je kouření zakázáno. E-cigaretu si můžete vychutnat i doma v posteli.  

Ideální řešení pro náročný boj proti kouření

Náplní e-cigaret je kapalina zvaná e-liquid, která je k dostání v kamenných obchodech zaměřených na e-cigarety nebo na internetu, kde je široká nabídka od různých výrobců v různých cenových relacích. Rozdílem mezi nimi je hustota, barva tekutiny, kvalita dýmivosti a chuť. Kuřáci elektronických cigaret si mohou zvolit množství nikotinu v náplních a uspokojit tak své potřeby. Vybrat si můžete ze zajímavých příchutí od klasické tabákové a mentolové příchuti až po ovocné nebo můžete vyzkoušet oblíbenou vanilku a kávu.      

Zuzana K.

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman