Úvodní stránka » *Životní styl* » Pravá svatba? Jedině moravská!

Pravá svatba? Jedině moravská! 

Jedině pravá nefalšovaná moravská svatba totiž má grády. Na svatební hostině vám bude hrát cimbálovka, vínečko poteče proudem, zkrátka výjimečný okamžik prožijete na vskutku výjimečném místě!

Někdo se bere na Mauriciu, jiný to odbyde jenom na úřadě v Horní Lhotě. Ať už své ano svému vyvolenému (či vyvolené) řeknete kdekoliv, důležité bude, aby to bylo od srdce. To ale nic nemění na faktu, že váš svatební den jako takový by měl být nezapomenutelný!

Pravá a nefalšovaná

Pokud jste se rozhodli do toho praštit a přemýšlíte o místu, kde svůj nový stav zpečetit, máme pro vás jeden tip. Zapomeňte na kýčovité západy slunce na pacifické pláži. Ty nejlepší a nijak nefalšované svatební hostiny skutečně pořádají na Moravě. Zadejte do svého vyhledávače pojmy jako svatba jižní Morava, svatba na jižní Moravě, nebo svatební místa jižní Morava a hned uvidíte, jaké máte možnosti. O svobodu můžete přijít (samozřejmě myšleno s nadsázkou) na louce, zahradě či přímo na vinohradu. Nebo ještě lépe – ve vinném sklípku.

Pozor na malé sklípky

Ovšem pozor, zaměřte se na sklípky, které mají s pořádáním svateb své zkušenosti. Morava ukrývá stovky malých sklípků, v nichž sice báječné víno teče proudem, ale jejichž prostory nepojmou velké množství svatebčanů. Pokud ovšem svatební hostinu plánujete uspořádat v kruhu těch nejbližších, může být malý vinný sklípek skvělým místem.

Radosti místo starostí

Pro větší počet svatebčanů ovšem místo hostiny doporučujeme zarezervovat někde, kde jsou na větší nápor hostů zvyklí. A kde si na svá bedra vezmou veškeré starosti s průběhem svatebního dne. Na vás pak zbydou jen ty radosti.

Svatba na Mikulovsku

Svatební profesionály najdete například ve Vinařském dvoře na faře – rodinném vinařství Holánek nacházejícím se v kouzelném prostředí ve dvoře historické barokní fary v mikulovské vinařské podoblasti. A nabízejícím širokou škálu služeb. Místní dvě stě let starý vinný sklep, jenž mimochodem nedávno prošel rekonstrukcí, je dokonce na takové úrovni, že si troufne i na profesionálně organizované degustace. 

Jedna noc je málo

Místo je tak přímo stvořené nejenom pro svatby, ale i firemní akce všeho druhu. A nebude-li se vám chtít domů, můžete na faře i přenocovat. Nebo si rovnou ubytování zarezervovat na několik nocí. Každý, kdo totiž toto magické místo kdy navštívil, vám potvrdí, že jedna noc je málo.

moravská svatba

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman