Úvodní stránka » *Životní styl* » Poznávací zájezd do Říma nejen pro zamilované

Poznávací zájezd do Říma nejen pro zamilované

Města v Itálii jsou plná historických památek, ať už navštívíte mafiánské Palermo nebo sladké Neapole, budete doslova okouzleni. Lidé se často vydávají do úžasné Florencie, kde je k vidění socha Davida, do Janova, kde se narodil Kolumbus, či navštěvují město módy Milano, Benátky a známou šikmou věž v Pise. Nejen zamilovaní budou nadšeni z Verony a skalních měst postavených nad strmými mořskými srázy, jako jsou Tropea, Amalfi a Cinque Terre. Kombinace krásné historie a vynikající italské kuchyně vám nedá spát, a budete se chtít co nejdříve vrátit zpět mezi horkokrevné Italy.

Navštivte ty nekrásnější místa v Itálii

Záleží na vás, do jaké oblasti se budete chtít vydat, starověký Řím skýtá mnoho zajímavých míst, která stojí za to vidět. Poznávací zájezd do Říma může začít pod Alpami, v méně známé Ligurii, v romantickém Toskánsku, v živé Kalábrii nebo na některém z oblíbených ostrovů Sicílie a Sardinie. Pro dobrodruhy je vysněným cílem výhled ze sopky Etny, Vesuvu a Mont Blancu. Italská líbezná krajina zahrnující údolí řeky Pád, rozmanité zahrady a ledovcová jezera pod Dolomity, např. Lago di Como a Lago di Garda či národní parky Gran Sasso, Sila a Abruzzo vám splní ty nejtajnější sny o nezapomenutelné dovolené. Kromě cestování a relaxace na slunečné pláži si užijete pravou italskou pizzu, těstoviny a velmi chutné sýry.

Poznávací zájezdy Norsko pro náročnější cestovatele

Je-li pro vás Itálie přece jen trošku okoukaná, jelikož jste ji navštívili několikrát v minulosti a od dovolené očekáváte větší dávku adrenalinu, je pro vás ideální Norsko poznávací zájezd. CK Redok Travel vám umožní vydat se do jedné z nekrásnějších severských zemí, kde se pokocháte úžasnými scenériemi norských jezer a fjordů. Určitě stojí za to vidět pověstnou Stěnu trollů nazývanou Trolltindam, souostroví Lofoty a Vesterály či hanzovní domy v Bryggenu a mnoho dalšího.

poznávací zájezd do Říma

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman