Úvodní stránka » *Životní styl* » Pořiďte si paralyzér a zatočte se strachem

Pořiďte si paralyzér a zatočte se strachem

Vracíte se každý den pozdě z práce? Máte strach z podezřelých zvuků a kroků podezřelých lidí jdoucích za Vámi? Zatočte se strachem a pořiďte si paralyzér, kterým pachatele zcela ohromíte. Násilníci a agresivní útočníci budou zneškodněni a Vy si tak ochráníte nejen Vaši čest a tělesnou schránku, ale i svou kabelku a majetek, který se v ní nachází. Paralyzéry patří mezi ideální obranné prostředky, které jsou rychlé a účinné. Nepříjemné pocity, které máte při procházení temnými a špatně osvětlenými uličkami, konečně zmizí.

Zachraňte život sobě nebo někomu jinému

Šikovný paralyzér může zachránit Váš život nebo můžete pomoci někomu jinému v nepříjemné a životu ohrožující situaci. V nabídce specializovaného internetového obchodu Paralyzery-vychytavky.cz naleznete širokou škálu moderních a účinných nástrojů na Vaši bezpečnost a obranu. Mezi kvalitním sortimentem si můžete vybrat různé druhy paralyzérů např. paralyzér v baterce nebo obušky, pepřové spreje a jiné zboží. Zakoupit si můžete elektrický paralyzér s doživotní zárukou funkčnosti.

Paralyzér do každé kabelky

Každá zodpovědná žena by měla mít v kabelce nějaký obranný prostředek. Na základě požadavků a představy je možné zakoupit paralyzér v podobě obušku, pera, mobilu nebo klasických baterek. Do Vašeho protivníka pustíte několik tisíc voltů a tím ho bezpochybně paralyzujete. Útočník zůstane při plném vědomí, ale nebude moci pohnut svaly. Jedná se pouze o dočasné ochromení svalstva a nervového systému bez trvalých následků.

Jaký paralyzér zvolit pro Vaši bezpečnost? 

Správný paralyzér by Vám měl dobře pasovat do ruky, měl by se dobře držet a být vždy připraven k použití. Kvalitní paralyzér se dá použít v každém počasí i přes oblečení. Nebojte se, tento obranný prostředek je v České republice legální a tak se nebojte ho používat!

paralyzéry

Zuzana K.

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman