Úvodní stránka » *Životní styl* » Pohodlí pro vaše psí kamarády

Pohodlí pro vaše psí kamarády

Váš pejsek se musí v domácím prostředí cítit pohodlně. Každý pejsek by měl mít své místečko, kde si bude moci v klidu odpočinout. Na tomto místečku by měl mít kvalitní psí pelíšek. Psi tráví ve svém pelíšku mnoho času, a proto by tento pelíšek měl být dostatečně tlustý a odolný. Pouhá deka nestačí. Na dece se pes pohodlně nevyspí a navíc ji může za chvíli rozcupovat.

Výběr psího pelíšku podle povahy psa

Každý pes je jiný a od toho se odvíjí i výběr psího pelíšku. Pokud máte doma mazlíka, který je velmi přítulný, rád se zachumlává a není agresivní a ani ze stresu neničí nábytek, tak si můžete dovolit vybírat z hodně široké nabídky. Takovému pejskovi můžete koupit měkký pelíšek pro psy vyplněný prošívaným dutým vláknem a obšitý peršanem nebo plyšem. V tomto poddajném pelíšku se mu jistě bude dobře odpočívat. Výhodou potahu je, že se do něj nezabodávají chlupy a lze jej snadno čistit kartáčkem. Máte-li doma agresivnějšího pejska, který si rád do něčeho kousne, tak mu musíte vybrat extrémně odolný psí pelíšek. I takový psí pelíšek je k dostání. Odolný pelíšek se vyrábí z impregnovaných látek, které jsou velmi odolné vůči mechanickému tlaku. Když vyberete psí pelíšek přesně na míru pro vašeho pejska, tak mu bude sloužit po mnoho let.

Luxusní psí pelíšky aneb dokonalý interiér

Při výběru psích pelíšků se však musíte zaměřit i na to, jak bude do vašeho interiéru pasovat. Luxusní chovatelské potřeby pro psy nabízejí mnoho variant psích pelíšků, ze kterých si můžete vybrat takovou, která se bude ve vašem interiéru vyjímat nejlépe. Luxusní psí pelíšky z kvalitní italské koženky vás na první pohled uchvátí. Při srovnání s obyčejnými pelíšky jsou pelíšky z italské koženky o třídu výš. Udělejte radost vašemu pejskovi pohodlným pelíškem, který bude zároveň vhodným dekoračním prvkem vašeho interiéru.


Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

  1. Psí pochoutky (Jana, 11. 7. 2019 13:58:02) Odpovědět

    Holky jaké pochoutky si dopřává Váš psík? které jsou z hlediska kvality nejlepší?

  2. Psí pochoutky (Lenka, 12. 7. 2019 14:56:08) Odpovědět

    Jestli hledáte opravdu kvalitní složení pamlsků, tak doporučuji se podívat na pamlsky Brit FUNCTIONAL SNACK, které obsahují výtažek z cukrového melounu, který pozitivně působí na trávení psa.

lifestyle magazine for woman