Úvodní stránka » *Životní styl* » Podzim vám zpříjemní prodloužený víkend v lázních

Podzim vám zpříjemní prodloužený víkend v lázních

Pokud vás trápí podzimní únava, je na čase poohlédnout se po prodlouženém víkendu v nějakém wellness zařízení, případně v lázeňském městě. Současný trh je rozmanitý a v nabídce jsou různé pobytové balíčky. Stačí si jen vybrat ten správný. V následujících řádcích vám představíme lázně, které si vás podmaní svým kouzlem.

lázně.jpeg

Lázně Jeseník

Velice oblíbené jsou lázně Jeseník zasazené do malebné přírody a charakteristické jsou především studenou vodou, která se začala používat pro léčbu pacientů. V lázních se od pradávna používá nejen studená voda, ale dále i pohyb a úprava životosprávy. Priessnitzovy léčebné metody jsou specifické a jedná se především o vodoléčbu, která se proslavila dokonce po celém světě.

Ostrožská Nová Ves

Jestliže hledáte spíše menší zařízení, nabízí se vám sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves, které se nachází nedaleko stejnojmenné obce a pouhých osm kilometrů od Uherského Hradiště. Ve volném čase, když se zrovna nebudete koupat v sirnaté vodě či užívat si nějaké procedury, se projdete v rozsáhlém lesoparku. Sirnaté lázně jsou ideální pro pacienty, kteří mají problémy s pohybovým aparátem či pokožkou.

Nové Hrady

Starobylou atmosféru na vás dýchnou lázně Nové Hrady, jež se nachází v nádherné přírodě Novohradských hor nedaleko hranic s Rakouskem. Bohatá historie po sobě zanechala spoustu zajímavých a působivých pamětihodností. Samotné lázně poskytují celou škálu léčebných a wellness procedur od zábalů přes masáže až po solné a orientální lázně. Sortiment je vskutku široký.

Pokud vás tedy lákají podzimní pobyty, je na čase se podívat po takovém, který by se vám líbil svými specifikacemi a obsahem. Lázně k České republice neodmyslitelně patří a některé jsou dokonce proslavené po celém světě, jako jsou Františkovy Lázně, Karlovy Vary či Mariánské Lázně.

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman