Úvodní stránka » *Životní styl* » Pod zelený stromeček, zeleného Jamesona!

Pod zelený stromeček, zeleného Jamesona!

JAMESON IRISH WHISKEY – Nejprodávanější Irská Whiskey světa, která za svůj úspěch vděčí unikátní trojité destilaci. Ne dvě, ani pět, ale právě tři destilace dokážou vyrobit whisku Jameson tak jemnou, jak jen může být. Je známá svou delikátní jemnou květinovou vůní s jemnými tóny dřeva a decentní medovou sladkostí. Její vyladěná chuť připomene ořechy a vanilku s podtextem zralé višně.

Doporučená maloobchodní cena – 439,- Kč

JAMESON GOLD RESERVE – Uspokojí i ty nejnáročnější. Spojují se v ní desetileté a třináctileté whiskey. Přičichnete-li ke sklence s touto whisky, ucítíte vůni dřeva, ječného sladu a obilí, se stopami sladkého sherry a mentolu. Následně Vás překvapí medově sladká, vzápětí pak kořeněná chuť s ozvěnou lesních plodů a hrušek.

Doporučená maloobchodní cena – 1 239,- Kč

Dárkové balení Jameson Irish Whiskey se sklenkami – Tato sada má styl. S originálními whiskovkami zapůsobíte na své hosty. Jejich tvar vám umožní vychutnat si Jamesona tak, jak to má být. Decentní logo na sklenici navíc nenechá Vaše přátele na pochybách, že jim servírujete skutečnou kvalitu.

Doporučená maloobchodní cena – 499,- Kč

Dárkové balení Jameson Irish Whiskey s placatkou –  Ideální dárek pro všechny aktivní muže! Láhev Jameson Irish Whiskey spolu s praktickou placaticí na cesty. Tak můžete mít svou oblíbenou whiskey stále při sobě a vychutnat si ji třeba i na horách. 

Doporučená maloobchodní cena – 499,- Kč

 

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman