Úvodní stránka » *Pro děti* » Plastové pískoviště pro hraní na zahradě

Plastové pískoviště pro hraní na zahradě

Pro každou zahradu jsou jako stvořené pískoviště, prolézačky, domečky a houpačky, kde si mohou děti pohrát a strávit příjemné chvíle na čerstvém vzduchu. Na každou menší či větší zahradní plochu se dají vybrat produkty, které se tam budou vyjímat a stanou se pěkným prvkem a designovou součástí exteriéru vašeho domu. Děti mají největší zájem o pískoviště, kde mohou stavět hrady z písku a tvořit bábovičky, venkovní domky pro zábavné hry a úkryt před deštěm a budou nadšené i z různých prolézaček a odrážedel. Americká firma Step2  nabízí kvalitní a odolné výrobky z pevného plastu určené do každého počasí. Na českém trhu tyto produkty najdete pod značkou StepTwo.

Největší plastové pískoviště na trhu – krab s krytem

Stylové pískoviště s krytem ve tvaru kraba v jasně červené barvě rozzáří všechny dětské tváře. S pomocí krytu či slunečníku je vytvořena dobrá ochrana před sluncem a případným znečištěním před deštěm a zvířaty. Krásné rozlehlé plastové pískoviště má dno, a tak jej můžete v letních teplých měsících využít také jako bazének. Na vytvarovaná klepeta si můžete pohodlně sednout. Při obdržení tohoto výrobku jej stačí omýt teplou vodou se saponátem od prachu z výroby a následně do něj můžete nasypat až 136 kg písku. Žádná montáž není zapotřebí, výrobek je celý sestavený.

Houpačky, skluzavky a další sortiment

Dětská plastová pískoviště jsou jen začátkem při pořizování venkovního hracího koutku. Následovat mohou houpačky nebo houpadla, k sehnání jsou modely pro ty nejmenší batolata pro bezpečné houpání, až po ty větší pro starší děti, dětská hřiště, prolézačky a skluzavky v různých barvách. Vybírat můžete podle všech věkových kategorií, nechybí ani zajímavé skrýše, tunely, provazové žebříky a basketbalové koše. Pro různé hry se skvěle hodí dětský plastový domeček, můžete ho mít na zahradě nebo u vás doma. Domky jsou vybaveny např. poštovní schránkou, zvonkem, kuchyňkou a telefonem, reálně tak napodobují svět dospělých. U domečku si mohou vaše ratolesti zaparkovat svá vozítka, motorky a odrážedla, jejich venkovní hry tak budou naprosto dokonalé.

pískoviště pro děti 

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman