Úvodní stránka » *Životní styl* » Plastová a hliníková okna a dveře

Plastová a hliníková okna a dveře

Zvažujete výměnu oken či dveří ve Vašem domě? Na českém trhu je mnoho firem, které nabízejí plastová a hliníková okna a dveře. Ne každá společnost je zárukou kvality. Společnost DAFE-PLAST pokládá kvalitu oken a dveří za naprostou samozřejmost a prioritu, a proto vyrábí plas­tová okna a dveře z profilů renomované německé firmy zaručující špičkovou kvalitu. Při zakoupení oken, tak získáte prodlouženou záruku až 5 let. Tato firma nabízí komplexní poradenství a zaměření zdarma.

Splňte si sen se zimní zahradou

U společnosti DAFE-PLAST můžete zakoupit nejen okna, dveře a fasády, ale i oblíbené zimní zahrady. Na webových stránkách společnosti si můžete sami nakonfigurovat vysněnou zimní zahradu dle Vašich požadavků a přání. Zjistíte tak rovněž i předběžnou cenu za realizaci. Zimní zahrada již dnes není pouze luxusní záležitostí, ale dá se pořídit za rozumnou cenu a přitom z kvalitních materiálů.

Zelená  úsporám s pomocí nových oken

Profily hliníkových oken jsou nabízeny tak, aby vyhovovaly návrhům od zkušeného architekta. Nová plastová či hliníková okna využijte nejen při výměně starých oken ve vašem rodinném či bytovém domě, ale i u komerčních objektů. Pokud řešíte zateplení nemovitosti, tak se bez kvalitních dveří a oken neobejdete. Navíc můžete v programu "Zelená úsporám" získat dotace a Vy tak ušetříte.   

zimní zahrada 

Zuzana K.

 

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman