Úvodní stránka » *Podnikání* » Oslňte personalistu svou odpovědností

Oslňte personalistu svou odpovědností

Hledáte práci a nevíte, jak na sebe v tom nejlepším slova smyslu upozornit? Není žádnou výjimkou, že i ten sebelepší životopis a doložená praxe nestačí, abyste vynikli před konkurencí. Poradíme vám, jak to změnit a vejít personalistce do paměti. Právě ona je totiž tím prvním sítem, které pouští kandidáty k pohovorům.

Záruka plusových bodů

Kladné a plusové body vám může přinésti pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli. Pojištění se vztahuje na odpovědnost pojištěného za škodu, kterou způsobil jako zaměstnanec svému zaměstnavateli při plnění pracovních úkolů v pracovně-právním vztahu. Platné pojištění dá budoucímu šéfovi jasné avízo, že jste zodpovědní, máte smysl pro pořádek a hlavně, že s vámi nebudou problémy, když se nedej bože něco semele. 

zena-in.com_ergo_cz_uvodni.jpg

Dobrá pojistka je totiž nejen jistota pro zaměstnance, který problém zaviní, ale i pro zaměstnavatele, který ví, že za vzniklou škodu dostane zaplaceno. Mít uzavřené kvalitní pojištění odpovědnosti vám otevře dveře i tam, kde by jinak zůstaly zavřeny. Pojistka z ergo.cz se ve variantě Standard uzavírá bez zkoumání druhu pracovní činnosti a má široký rozsah ochrany.

Nízká spoluúčast

Pojistné plnění se vyplácí až do 4,5 násobku průměrného měsíčního výdělku. Maximální pojistná částka, kterou lze pro toto pojištění sjednat, je 500.000 Kč. Pojistka má i velmi příjemnou sazbu spoluúčasti. Pokud není sjednáno jinak, jde maximálně o částku 5 tisíc korun. V praxi to znamená, že i kdybyste způsobili škodu za 100 tisíc, ze své kapsy zaplatíte jen pět tisícovek. 

zena-in.com_ergo_cz_01.jpg

Odpovědnost zaměstnance vám udělá nejen dobrou vizitku před nástupem do zaměstnání, ale hlavně vás ochrání před malérem, který může nastat v okamžiku, kdy se něco nepovede. Být ve střehu a chráněn předem je nejlepším benefitem, který můžete jako uchazeč o zaměstnání mít. A my věříme, že ho zkušený personalista ocení.

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman