Úvodní stránka » *Pro děti* » Oslava narozenin pro děti v zábavním parku BRuNO

Oslava narozenin pro děti v zábavním parku BRuNO

Narozeninová párty musí být naprosto dokonalá, pro milované potomky přece chceme jen to nejlepší. Každé dítě touží po perfektní a nezapomenutelné oslavě se svými kamarády, kde nesmí chybět barevné balonky, dort s oblíbenou dětskou postavičkou, dětské šampaňské, spousta zábavy, smíchu a zajímavých her. Dnes už neoslníte jednohubkami a domácím dortem s máslovým krémem od babičky, chcete-li jít s novými trendy a neztrapnit se před dětmi a jejich rodiči, přenechte celou oslavu odborníkům a uspořádejte oslavu narozenin v zábavním centru BRuNO v Brně.

Moderní narozeninová oslava bez starostí

Přemýšlíte, kolik osob přijde na párty vašeho dítěte? Počítejte nejméně s pěti nejlepšími kamarády a jejich rodiči či jiným dospělým doprovodem. Do obývacího pokoje se vejdete hodně těžko a je velká pravděpodobnost, že se budete mačkat jako sardinky. Navíc vás čeká spousta práce, velkých příprav a nekonečného úklidu. Naštěstí zábavní park BRuNO zvládne uspořádat oslavu narozenin do sebemenšího detailu podle vašich představ. Už nemusíte mít strach, že vám tlupa dětí zničí váš byt nebo dům. Dokonalá narozeninová oslava zvládne pobavit děti i dospělé.   

Skvělá párty pro děti a jejich rodiče

BRuNO family park má k dispozici 5 narozeninových salónků rozdělených podle oblíbených dětských motivů, jako jsou cirkus, princezny, les, formule a vesmír. Rodiče si mohou vybrat ze tří narozeninových balíčků podle rozsahu požadovaných služeb. Na malé oslavence čeká vynikající dort, dárky, hry s animátorem, focení nebo třeba ohňostroj. Všechny salónky se nacházejí v prvním patře, a tak se tu děti mohou libovolně pohybovat a využívat bezplatně veškeré atrakce. Dospělí se mohou během oslavy odebrat do stylového bistra Zobka, vypít si v klidu kávu a popovídat si nebo mají možnost využít nabídku restaurace Brno – Slatina, kterou je Restaurace Hnízdo. Hosté z Brna sem rádi chodí na dobré jídlo s celou rodinou, aniž by navštívili zábavní centrum BRuNO, pro návštěvníky je k dispozici samostatný vstup.

zábavní park BRuNO

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman