Úvodní stránka » *Zdraví a kosmetika* » Omlazovací masáž obličeje Youngface

Omlazovací masáž obličeje Youngface

Už Vám není dvacet let a první známky stárnutí Vaší pleti se začínají neúprosně projevovat. Věčné mládí Vám nikdo nezaručí, ale s důslednou péčí Vám vydrží mladistvá pleť co nejdéle. Pleť začíná stárnout už v mládí kolem 25 let. Proces stárnutí pleti je ovlivněn každodenním usazováním nečistot. V případě, že pleť není dostatečně a pravidelně čištěna, zůstává na ní mastnota, prach, odumřelé kožní buňky, pot a mnoho dalších nečistot, které způsobují že pokožka nemůže dýchat a stárne mnohem rychleji. Samozřejmě, že kromě genetických dispozicí se na kvalitě pleti značně podílí častý pobyt na slunci, kouření, nezdravý životní styl a stres.

Efektivní boj proti stárnutí pleti

Pro ženy, které chtějí bojovat s časem je efektivním řešením tzv. masáž obličeje Youngface. Co to přesně znamená? Metoda Youngface je plasticko-léčebná masáž obličeje, která pomáhá ostraňovat vrásky a pleť viditelně získá zpět svůj mladistvý vzhled. Autorkou této metody je představitelka wellness filosofie Zhanna Arkhangelskaya, která zastává názor, že cesta ke kráse a zdraví celého člověka by měla vést v souladu a harmonii s přírodou. Metoda této masáže spočívá v přirozené schopnosti kůži se regenerovat.

Jak je možné, že je tato metoda efektivní?

Úžasná masáž obličeje Youngface ovládá techniku, která umožňuje obličeji neutralizovat proces předčasného stárnutí a pozastavit mechanismus přirozeného stárnutí. V Rusku se tato metoda nazývá „tonizační uvolnění“. Zkušená masérka spojuje radikální techniku masáže obličeje se specifickými a nárazovými pohyby, a tak se začínají spouštět procesy hloubkového očištění kůže od všech  nečistot. Obnovuje se správná funkce kůže, která začíná znovu správně  a velmi efektivně pracovat.

Masáž obličeje Youngface ocení každá žena

Celková masáž obličeje Youngface trvá přibližně hodinu a půl a ideální je podstoupit pouze 4 procedury. První výsledky jsou k vidění již během 4 dnů. Díky této masáži se dostává do pořádku průtok žil a aktivuje se lymfatický systém, následkem je dokonale čistá pleť až do hluboké vrstvy kůže. Výsledkem procedury je navrácené sebevědomí a mladistvější vzhled.

masáž obličeje Youngface

Autor: Zuzana Klímová 

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

  1. masáž younface (ilona, 6. 9. 2020 12:44:47) Odpovědět

    Dobrý den paní Zhanno, mám zájem o masáž obličeje. Jsem z Prahy. Děkuji Ilona

lifestyle magazine for woman