Úvodní stránka » *Životní styl* » Objevte svoje životní číslo a jeho kouzlo

Objevte svoje životní číslo a jeho kouzlo

Numerologie spoléhá na to, že matematické zákony řídí vše kolem nás, ovlivňují naše vztahy, zdraví a úspěchy v práci. Díky hře s čísly již víme o tom, jak velkou roli má jméno a datum narození v našem životě. Nejedná se o náhodu a tyto informace v sobě nesou určité kosmické vibrace. Nevěříte? Vždyť učení o numerologii pochází již ze starověkého Egypta, Číny a Řecka. Základy této nauky přinesl známý vědec a matematik Pythagoras. V podstatě každé číslo od 0 do 9 má jasný význam a svou vlastní energii. Jsou všude kolem nás, po dni narození je nám přiděleno rodné číslo, na každém domě uvidíte jinou číslici, v dospělosti je nese náš občanský průkaz a v dnešní době žijeme se spoustou telefonních čísel.

Univerzální životní číslo řídí celý náš život

Pro získání našeho osobního životního čísla existuje jednoduchý výpočet, stejně jako pro mezisoučet a číslo dne. Díky tomu poznáme z data narození naši budoucnost, povahové vlastnosti a najdeme směr, kam by se měl ubírat náš život. V okamžiku, kdy budeme znát svoje životní číslo, máme vyhráno. Lépe můžeme porozumět tomu, co se děje v našem životě a jaký je pro to důvod, také lépe poznáme sami sebe. Znalost numerologie je vodítkem k cestě sebepoznání. Nejde však jen o datum narození, ale i o další důležitá čísla, která nás obklopují všude kolem nás.

Cesta k pochopení sebe sama vede přes propojení různých čísel

Nejde jen o to, získat informace z data narození, podstatné je naučit se pracovat i s dalšími čísly tak, abyste pochopili jejich smysl a potenciál. S pomocí numerologie lze chápat svůj život jako koloběh stále se opakujících vibrací, může vám pomoci s orientací v běžném každodenním životě, v lásce, v pracovní sféře a v oblasti vaší psychiky. Chcete-li vědět, jak pracovat s vaším životním číslem, Bakova škola pořádá kurz s touto tématikou. Tato forma vzdělávání je vhodná pro všechny, kteří se o čísla zajímají, nechtějí stále dokola opakovat své chyby nebo jsou jen zvědaví a věda o numerologii je zajímá.

životní číslo

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman