Úvodní stránka » *Zdraví a kosmetika* » Objevte fitness výživu pro lepší příjem bílkovin a vitamínů

Objevte fitness výživu pro lepší příjem bílkovin a vitamínů

Hubnutí a zdravý životní styl není jenom o cvičení, protože většinu rozdílů dělá hlavně vyladěná strava. Ta musí obsahovat o trochu méně energie, aby docházelo ke spalování tuků, ale zároveň musí nabídnout odpovídající porci bílkovin a vitamínů pro optimální chod imunitního systému a zdraví celkově. A jak toho dosáhnout? V článku najdete inspiraci na fitness výživu, která s tím výrazně pomůže.

Kolik bílkovin za den přijmout

Základním předpokladem pro zdravé hubnutí je přizpůsobení jídelníčku, aby nedocházelo ke ztrátám cenné svalové hmoty. Proteiny jsou také zodpovědné za zdraví nehtů, vlasů či pokožky a tvoří nedílnou součást každé buňky. Hlavně pro lidi, kteří příliš často nejedí maso, může být problém získat dostatek bílkovin jen ze stravy. Přesně pro takové účely je tu Protein Drink Mix, kdy ve formě chutného drinku doplníte pořádnou dávku bílkovin. Díky tomu se lépe dostanete na doporučovanou hodnotu 1 gramu proteinů na 1 kilogram tělesné hmotnosti.

Rychlý a zdravý doplněk k jídlu

Stává se, že občas nemáme čas a prostor pro klasickou svačinu, snídani či jiné jídlo během dne. Přesně tehdy se hodí fitness výživa například v podobě Formula 1 koktejlu s vyváženým poměrem živin a hlavně dostatečným obsahem proteinů. Výhodou je snadná příprava a pohodlné dávkování.

Vyvážený koktejl

Udržovat si vždy jasný přehled o tom, kolik sníte bílkovin a jestli konzumujete doporučené denní množství jednotlivých vitamínů a minerálů není vůbec jednoduché. Hodí se tak každá příležitost, jak do jídelníčku doplnit vše potřebné. Právě vyvážené koktejly tohle dokážou, takže značně napomáhají poměrně rychlému, ale přesto zdravému hubnutí. Konkrétní instrukce ohledně dávkování koktejlů Herbalife totiž záleží právě na vašem konkrétním cíli.

apple-2391_1920.jpg

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman