Úvodní stránka » *Podnikání* » Obdarujte svého obchodního partnera

Obdarujte svého obchodního partnera

Malý dárek potěší nejen Vašeho obchodního partnera, ale i zákazníky. Kdo by nechtěl dostat nějakou milou pozornost? Dárky má rád každý. Obdarovaný zákazník či business partner si Vás díky tomu lépe zapamatuje a bude k Vám do budoucna vstřícnější. Dárek může sloužit i jako motivace. Nejosvědčenější a nejoblíbenější jsou reklamní předměty, kterými lze oslovit i ty nejnáročnější obchodní partnery.

Jaký reklamní dárek zvolit?

Nabídka reklamního zboží je opravdu široká od propisek s logem až po trička nebo čepice s vyšitými logy. Vždy je potřeba správně zvolit nejen druh, kvalitu a provedení zboží, ale především zda je vhodné darovat reklamní předměty pro danou příležitost. Neméně důležitý je parametr pro koho je dárek určen. Jinak budete vybírat dárkový předmět svým zákazníkům a svému top obchodnímu partnerovi. Zamyslete se také, zda obdarovaný předmět opravdu využije.

VIP dárkové předměty

Kvalitní a luxusní dárkové předměty s dokonalým zpracováním loga mohou udělat velmi dobrý dojem na stálé VIP zákazníky či obchodní partnery, kterých si vážíte. Běžným zákazníkům či potenciálním novým klientům postačí obyčejné umělohmotné propisky s jednoduchým potiskem loga firmy. I nízkonákladové předměty splní svůj účel. Buďte originální, snažte se vybrat či vymyslet něco, čím překvapíte a zapíšete se do paměti zákazníků.

Neobvyklý dárek může a nemusí zaujmout

Zkuste vymyslet něco neobyčejného a netradičního. Nespoléhejte pouze na nabídku dodavatelů, kteří nabízejí reklamní předměty. Podívejte se na zahraniční weby, diskuze nebo realizujte svoje vlastní nápady. Internetový e-shop CZECH IMAGE GROUP má v nabídce mimo velké škály reklamních předmětů i možnost výroby zakázkových předmětů dle vašich požadavků. V e-shopu zakoupíte i klasické reklamní zboží s libovolným potiskem či bez potisku za nejnižší cenu na trhu.

Klasickým dárkem nic nezkazíte

V sortimentu e-shopu CZECH IMAGE GROUP lze vybrat i standardní zboží jako jsou kalendáře, diáře a novoročenky. Reklamní zboží si vybírejte s časovým přestihem, zvláště když požadujete větší objem či více kusů předmětů. E-shop klade silný důraz na skvělou komunikaci, rychlost realizace a kvalitu za super cenu.

Zuzana K.  

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman