Úvodní stránka » *Podnikání* » Nový trend podnikání: ručně pletené výrobky

Nový trend podnikání: ručně pletené výrobky

V dnešním moderním světe mnoho lidí zapomíná na tradiční ručně pletené výrobky. Je velká škoda, že umění ručně dělaných produktů většina zákazníků neocení. Někdy je překážkou dostupnost zboží a představa přehnané ceny. Pravdou ale je, že je toto zboží cenově srovnatelné, ne-li levnější a navíc dostáváte originální kousek s kvalitním zpracováním.

Každý člověk je vzhledem, povahou a charakterovými rysy originál, tak proč být od hlavy k patě oblečen v konfekčních oděvech ? Nepotlačujte svou jedinečnost, vždyť pletená móda je pořád v kurzu. Pleteniny jsou hitem již mnoho let a pletené šály se budou stále nosit.

Praktickým trendem jsou v poslední době nákrčníky, což jsou šály sešité do jednoho kusu. Nákrčníky jsou zajímavou dekorací a můžete je obměňovat dle libosti v různých variantách obmotání kolem krku. Velice oblíbené jsou i úzké svetříky, které zdůrazňují krásu ženské postavy nebo naopak volné svetry, které nechávají postavu tajemně zahalenou.

Pokud toužíte po některém z trendových pletených modelů, tak nejjednoduší cestou k získání krásných pletenin je bezesporu internet, kde naleznete spoustu odkazů s touto tématikou. Problém je, že ne všechny odkazy jsou relevantní a přehledné. Pokud máte rádi ručně pletené vyrobky navštivte internetovou stránku Valika.org, která je zaměřená na ručně zpracované originální doplňky z vlny.

Všechny výrobky na stránkách Valika.org jsou ručně dělané dle předlohy a fantazie samotných autorů, kteří zde tyto produkty nabízejí. Tato stránka zákazníkům usnadnila vyhledávání produktů a rozdělila je do několika kategorií dle témat. Pokud chcete upřesnit detaily ohledně objednávky nebo potřebujete jinou barvu či velikost, tak kontaktujte autora přímo. Registrace je jednoduchá, stačí zadat e-mailovou adresu, jméno a heslo, poté následuje ověření e-mailem.

Stránka vítá i každého nově příchozího autora, který pracuje s různými způsoby zpracování vlny např. pletení, háčkování či plstění a který se rozhodl své produkty nabízet k prodeji. Autoři zde mohou nakoupit materiál na jejich výrobky, podělit se o zkušenosti s ostatními autory a tím své dovednosti neustále rozvíjet. Na webu také mohou diskutovat o novinkách ze světa ručního zpracování vlny.

Začínající designeři mohou využít některého z nabízených kurzů pro zlepšení techniky mokrého plstění, výrobu náramků a náhrdelníků z plsti či mokrého plstění se šablonou a mnoho dalších. Zkušení autoři mohou pořádat kurzy vložením inzerátu.

Obrovským překvapením je několikajazyčná verze stránek. Stránka je přizpůsobena českému, anglickému a ruskému jazyku a můžete si vyselektovat autory z Česka, Slovenska, Ruska, Běloruska, Ukrajiny a dokonce i z Chile. Za zboží můžete platit v různých měnách dle vybraného státu.

Vyzkoušejte nový způsob podnikání, je to velice jednoduché. Na živnostenském úřadě vyplníte registrační formulář a po přidělení idetifikačního čísla ohlásíte změnu na zdravotní pojišťovně, sociální správě a finančním úřadě. Po vydání živnostenského oprávnění můžete začít s podnikáním. Výpis z rejstříku trestů potřebovat nebudete, úřad si vše zjistí sám.

Bližší informace o stránkách Valika.org zjistíte v nápovědě. Dozvíte se jak prodávat a nakupovat pletené zboží a mnoho dalšího. Jak začít s přivýdělkem či hlavní činností v oboru výroby a prodeje pletenin se dozvíte na blogu stránek Valika.org, kde je blíže představen celý projekt „Valika – svět zkrocené vlny“ a najdete zde rady a tipy z účetní a daňové oblasti. Je jen malý krůček k produktům vyrobených z lásky!

Autor: Zuzana H.Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman