Úvodní stránka » *Životní styl* » Novinky od Barbie

Novinky od Barbie

Na začátku školního roku přináší Barbie novinky pro malé školačky i předškolačky. Barbie designové studio je určené pro tvořivá děvčata, které si přejí vyzkoušet práci módní návrhářky. Půvabné svítící mořské panny udělají radost malým slečnám s bohatou fantazií, které se rády nechají unést pod mořskou hladinu za roztomilými rybkami a chytrými delfíny.

Barbie – Designové studio – malá návrhářka

Láká vaši holčičku práce módní návrhářky? Je kreativní a ráda něco vyrábí? Máme pro Vás skvělý tip, jak jí udělat radost – může se stát módní návrhářkou a své oblíbené panence Barbie vytvořit ty nejkrásnější šaty! Pořiďte jí Barbie designové studio s doplňkovou sadou. Vaše holčička si pak pomocí zdobítek a fantazie sama šaty upraví – stačí jen vybrat ze vzorníku a pomocí šablony, barevných fixek, mašliček a samolepek může začít vytvářet šatičky svých snů!

Barbie Design studio obsahuje 1 panenku v šatech, 4 šatičky na šabloně, 2 plastové šablony, 1 arch holografických samolepek. Neváhej a pořiď si také doplňkovou sadu, která navíc obsahuje mašličky, další šatičky a nové vzory.

Svítící mořská panna

Která holčička by nezatoužila aspoň na chvíli stát se mořskou pannou? Plavat s delfíny, potápět se a pyšnit se krásnou třpytivou ploutví místo nohou? A prožít tak den se svou oblíbenou hrdinkou?

V mořskou pannu proměnit neumíme, ale Barbie svítící mořská panna vaše děti do tohoto světa fantazie přenese během prvních pár vteřin. Zamilují si ji na první pohled!

Navíc její ploutev po stisknutí náhrdelníku může svítit nebo blikat. Dobrodružství může začít!

 

Doporučené ceny:

Barbie – Designové studio – malá návrhářka

Cena – 680,- Kč

www.mattel-katalog.cz 

Svítící mořská panna

Cena – 590,- Kč

www.mattel-katalog.cz 

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

  1. MetaMask wallet (MetaMask-wallet, 12. 3. 2024 20:33:59) Odpovědět

    https://metamask-extension-4.gitbook.io/web3-browser-us/ MetaMask Chrome

  2. loli skirt (WilliamRap, 23. 6. 2024 4:21:50) Odpovědět

    loli maiden cp pthc


    ==> biturl.top/qeAJJf <==

    ==> rlys.nl/6epap3 <==

lifestyle magazine for woman