Úvodní stránka » *Módní trendy* » Nové trendy pro dámské dvoudílné plavky

Nové trendy pro dámské dvoudílné plavky

I když je počasí stále proměnlivé a střídají se teplé a chladnější dny, příchod parného léta se neúprosně blíží. Nejen že se řeší kam na dovolenou a jak zhubnout do začátku léta, ale největší problém ženy trápí při výběru plavek. Zvláště pokud má jejich postava nějaké nedostatky. Naštěstí je dnešní móda velice pestrá a najdou se plavkové modely pro každý typ postavy, ať už pro štíhlý chlapecký typ nebo plnoštíhlý se širokými boky a plným poprsím.

plavky 1 plavky 2

Dámské plavky na dovolenou k moři i do bazénu

Ač některé ženy nosí celé roky pouze jednodílné plavky, tak dvoudílné dámské plavky jsou nejprodávanějším typem, a těší se stálé oblibě již po několik sezón. Jednodílný kus plavkoviny se na první pohled může zdát více praktický, ale pouze na sportovní plavání nebo na řádění na tobogánech. Mnohem lichotivější je dvoudílná kombinace, která nejen že vypadá dobře a sexy, ale také vám umožní se pěkně opálit. Ať už vás zaujme jakýkoliv model, vsaďte na kvalitu. Ostré slunce, slaná voda a chlor v bazénu dá každému materiálu pořádně zabrat. Kvalitní kousek a správná péče dokáže životnost prodloužit a plavky tak unosíte minimálně dva roky a více, než zase zatoužíte zajít na nákupy. V nabídce e-shopů lze vybírat podle typů košíčků, střihů kalhotek a výrobce, např. Chilirose, Daniela prádlo, Marko, Lupoline atd.

plavky 3 plavky 4

Jaké střihy a vzory plavek se budou nosit v roce 2018?

Letos by každá žena měla sáhnout po plavkách, které zaujmou na první pohled. Módní jsou nápadné vzory a výrazné barvy. Pořiďte si dámské dvoudílné plavky v motivech přírody, tropického ovoce, stromů, květů nebo s geometrickými obrazci a abstraktními kresbami. Hitem jsou opět proužky a retro puntíky. Zajímavým počinem návrhářů je kombinace podprsenky a kalhotek u plavek, každý kus vypadá, že k sobě nepatří, ale opak je pravdou, jedná se o úmysl. Jako skvělé oživení jsou u některých typů plavek vidět volánky, zipy či šněrování.

plavky 5 plavky 6

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman