Úvodní stránka » *Módní trendy* » Nezmeškejte výprodej svatebních a společenských šatů

Nezmeškejte výprodej svatebních a společenských šatů

Francouzská značka Zoryana Stekhnovych se specializuje na jedinečné svatební, společenské a plesové šaty, které jsou známé díky svým perfektně padnoucím střihům, podtržením ženskosti a přirozeného půvabu každé ženy. Vybírat můžete z bohaté nabídky krásných šatů z aktuálních modelů a kolekce z minulých let, další možností je nechat si ušít šaty na míru podle vašich představ. Mějte šaty svých snů na svatbu s milovaným mužem, na maturitní ples či na slavnostní a výjimečnou událost. Je jen na vás, zda zvolíte šaty drapované, v jednoduchém elegantním stylu, romantické s krajkou nebo honosné šaty s perlami a vlečkou.

Skvělé modely svatebních a společenských šatů ve výprodeji

Nepropásněte výprodej společenských šatů a získejte nádherné šaty za zlomek původní ceny. V měsíci listopadu 2016 je pro vás zahájen výprodej, kde můžete zakoupit ojedinělé, krásné modely a zároveň ušetřit. Některé svatební a společenské šaty lze koupit se slevou až přes 75 % a to se vyplatí! Pokud váháte, jaké kousky vybrat, za sníženou cenu si pořiďte alespoň dva modely šatů, které se vám v šatníku rozhodně neztratí. Jelikož se jedná o nadčasovou módu, šaty vynosíte i v následujících letech. Rovněž jsou ve výprodeji doplňky k šatům, obleky pro pány a slušivá móda pro družičky. Nebojte se, pokud nemáte úplně štíhlou postavu, exkluzivní modely jsou připraveny až do XXL rozměrů.

společenské šaty společenské šaty 2

Prodej a zapůjčení svatebních šatů

V salónu Atelier Della Sposa v Praze si můžete svatební šaty nejen zakoupit, ale rovněž zapůjčit. Originální, luxusní a zároveň něžné modely přímo z Paříže od návrhářky Zoryany Stekhnovych vám načisto vyrazí dech. V nabídce jsou šaty pro svatbu všech stylů, ať už hledáte šaty romantické z lehkých materiálů pro venkovní obřad či bohaté a zdobené na velkolepou svatbu na zámku, z pestrých modelů si vybere každá budoucí nevěsta. Využijte lákavou nabídku na výprodej svatebních šatů nebo si nechte ušít pravé princeznovské šaty jenom pro vás. Pokud si některý z modelů zakoupíte, zkušený tým švadlen vám upraví šaty na míru, aby vám padly jako ulité. Stejně v ateliéru postupují v případě zapůjčení jakéhokoliv oblečení, téměř vše je možné upravit přímo na vaši postavu, abyste se cítila příjemně a krásně.

svatební šaty svatební šaty 2

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman