Úvodní stránka » *Životní styl* » Nezávislé srovnání půjček pro vaše správné rozhodnutí

Nezávislé srovnání půjček pro vaše správné rozhodnutí

V dnešní době se lidé často dostávají do situace, kdy potřebují krátkodobou či dlouhodobou půjčku. Rozbité auto, porouchaná pračka nebo jiné nečekané výdaje – to vše jsou položky, se kterými běžně nepočítáme, a i když máme určitou finanční rezervu stranou, může se stát, že se toho sejde naráz více. V těchto případech pak řešíme chybějící peníze spotřebitelskými úvěry, avšak není snadné najít produkt s těmi nejvýhodnějšími podmínkami, jelikož možností, jak čerpat bankovní či nebankovní půjčky je nespočet. Naštěstí vám skvěle poradí internetový srovnávač, je nezávislý a díky němu se můžete lehce zorientovat na trhu s nabídkou různých půjček.

Jaké druhy půjček si můžete sjednat?

Pro srovnání půjček využijte služeb nezávislého internetového serveru pujckyporovnani.cz, kde najdete přehled těch nejzajímavějších produktů. Všechny jsou pravidelně aktualizovány, vždy tak získáte přehled s těmi nejnovějšími informacemi, úrokovými sazbami a podmínkami, na které se můžete spolehnout. Zařazeny jsou pouze nabídky věrohodných, prověřených a transparentních poskytovatelů úvěrů. Zvolit můžete bankovní či nebankovní produkt. V bance musíte doložit spoustu dokumentů, své klienty si tyto instituce důkladně prověřují a zajímají se, zda budou opravdu moci svůj závazek splatit. Výhodou je zpravidla nižší úroková sazba, delší doba splácení a vyšší částka k čerpání. Nebankovní půjčky mají většinou vyšší úroky, avšak schvalovací proces je jednodušší a rychlejší, často sjednání takového produktu probíhá online v řádu několika minut.

Bankovní a nebankovní půjčka – srovnání produktů

Dáváte-li přednost bance, zajímavou volbou je bankovní půjčka společnosti Air Bank, díky které si můžete půjčit částku 5 000 až 900 000 Kč s délkou splácení až 96 měsíců. K tomuto produktu nepotřebujete ručitele ani zástavu, je však nutné doložit svůj pravidelný příjem. Výhodou je možnost zapůjčení velmi vysoké částky, úroková sazba je v rozmezí 6,9 - 9,9 % (při úroku 6,9 % je RPSN 7,13%). U řádného splácení půjčky nad 300 000 Kč se sníží úrok až na 4,9 %. I nebankovní úvěr Cetelem je zajímavou možností, jak vyřešit finanční potíže. Půjčit si lze částku 20 000 až 1 000 000 Kč s dobou splácení až 96 měsíců. Produkt je vhodný také pro cizince, osoby se záznamem v trestním rejstříku či bankovním registru. Úroková sazba je od 5,9 %.

srovnání půjček

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman