Úvodní stránka » *Zdraví a kosmetika* » Nevhodný kartáč může vlasům uškodit

Nevhodný kartáč může vlasům uškodit

Dlouhé, husté a lesklé vlasy jsou chloubou každé ženy. Výběr vhodného náčiní na vlasy je velice důležitý. Správná volba kartáče nebo hřebenu na vlasy zdůrazní krásu a zdraví vlasů. V opačném případě, kdy zvolíte nesprávný hřeben či jiné vlasové prostředky se mohou Vaše vlasy poničit a polámat. Vlasy každého muže či ženy jsou něčím specifické a tudíž vyžadují speciální péči. Starejte se o vlasy s důrazem na jejich momentální potřeby a problémy. Vlasová kosmetika na míru pro Vás bude to pravé.     

Vyberte si hřeben nebo kartáč na vlasy

V současné době je na našem trhu nepřeberné množství různých druhů hřebenů a kartáčů na všechny typy vlasů, ale podle čeho vybírat? Zamyslete se nad vhodným výběrem hřebenu a přípravků na vlasy, investice se Vám vyplatí. Kvalitní kartáč na vlasy Vám usnadní česání a úpravu vlasů. Pokud jste majitelkou nezkrotné hřívy a máte vlasy suché a poničené bez lesku nechte si poradit od odborníků či zkušených kadeřnic. Šikovné rady a tipy poskytují i specializovaní prodejci vlasových potřeb a přípravků pro péči o vlasy.

Rozhodujete se mezi klasickým hřebenem a kartáčem?

Ideální variantou je mít klasický hřeben i kartáč na vlasy. S kartáčem je rozčesávání snazší a rychlejší, ale pro dlouhodobější používání je vhodnější používání hřebenu. Zvláště mokré vlasy jsou velice křehké a kartáčem na vlasy byste je mohly poškodit. Vlasy by byly slabé, lámavé a mohly by začít vypadávat. Klasický hřeben se tedy hodí na rozčesání mokrých vlasů nejvíce. V případě nesnadného rozčesávání pravidelně používejte vlasovou kosmetiku a balzámy pro snadnější a lehčí rozčesávání.  

Kartáče na foukání vlasů

Při foukání a tvarování vlasů můžete použít natáčky nebo kulatý kartáč na vlasy, který dodá vlasům potřebný objem, tvar a i lesk. V nabídce prodejců je mnoho velikostí a průměrů kartáčů rozdělených podle typů vlasů. Dlouhovlasé ženy a dívky s hustými vlasy uvítají také velký plochý kartáč, který vlasy krásně rozčeše a narovná. Vlasy se vyhnou zacuchání a nůžky na vlasy už nebudou strašákem v honbě za dlouhou hřívou.

kartáč na vlasy

Zuzana K. 

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman