Úvodní stránka » *Zdraví a kosmetika* » Nepodceňujte přítomnost vody

Nepodceňujte přítomnost vody

Co víte o vodě? Není tajemstvím, že se lidský organismus bez této životodárné tekutiny neobejde, ale jestlipak je vám známo, kolik byste ji měli denně vypít? Nebudeme vás dlouho napínat, pro zdejší klima je optimální cca 3 a půl litru tekutin denně, nicméně přesná denní dávky závisí také na hmotnosti a fyzických aktivitách. Vaší motivací k dostatečnému příjmu tekutin by měla být podpora trávení a absorpce živin, což vede k efektivnějšímu hubnutí. I proto se většina Francouzek neobejde bez lahve čerstvé vody, kterou mají vždy po ruce. A my vám prozradíme, jak vyřešit pitný režim nejen v kanceláři!

Trávíte-li v zaměstnání spoustu času, pravděpodobně zapomínáte na dodržování pitného režimu a v horším případě do sebe lijete jednu kávu za druhou. Vždyť kdo by měl pořád myslet na doplňování lahví, když máte na práci mnohem „důležitější“ záležitosti… Tak proč to nevyřešit jednoduše a nepořídit si automat na vodu nebo barel s vodou?

Voda z barelu je zdravá

Voda v barelech zažívá boom a začíná být stále žádanější. Důvodů je přitom hned několik – za zmínku stojí především skutečnost, že jde o čerstvou přírodní vodu z podzemních zdrojů, což je mnohem zdravější než nápoje v „petkách“. Barelovou vodu samozřejmě využijete i doma – poskytne vydatný zdroj tekutin pro celou vaši rodinu. Přírodní a čistá voda svědčí organismu mnohem více než sladké nápoje a uměle dochucené minerálky.

Elegantní výdejníky umí spoustu věcí

Co se týče výdejníku, není drahý, ale přesto doporučujeme investovat do kvalitního zařízení, v kvalitním celonerezovém provedení, případně z opravdu odolných a zdravotně nezávadných plastů a plechů. Oproti jednoduššímu barelu dokáže moderní výdejník vody připravit také chlazenou či horkou vodu a sodu (případně i jiné nápoje). Ovládání je intuitivní a probíhá pomocí multifunkčního panelu. Jako celek působí automat velmi dobře a v podstatě ho lze chápat jako dekoraci. Elegantní linie a kvalitní materiály sluší každé kanceláři i domácnosti!

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman