Úvodní stránka » *Módní trendy* » Nejprodávanější kojící podprsenky

Nejprodávanější kojící podprsenky

Jste v radostném očekávání a těšíte se na narození Vašeho miminka? Jistě zažíváte krásné chvíle, ale zároveň v těhotenství zažíváte úplně nové pocity. Narození děťátka je mimořádnou životní etapou, která však obnáší i mnoho tělesných změn, které Vás mohou znejistit. Při správném výběru vhodného mateřského a kojícího prádla, které Vás bude provázet v období těhotenství i po porodu, zjistíte, že i mlékem zvětšené poprsí do obrovských rozměrů nemusí být katastrofa. Dbejte na výběr pohodlného a zároveň funkčního prádla z kvalitních a příjemných materiálů.

Tělesné změny od počátku těhotenství

Při procesu těhotenství se se ženou děje mnoho významných změn, které cítí především v oblasti břicha a prsou. Nejde však jenom o zvětšení Vaší stávající velikosti poprsí, které může vyrůst až o dvě konfekční velikosti, a to hned po prvních pár týdnech těhotenství. Při těhotenství ženské tělo reaguje na hormonální změny, a tak jsou většinou prsa a bradavky velice citlivé na dotek. Je to způsobené zvýšením průtoku krve v prsní tkáni, a proto prsa bolí. Bolesti může zmírnit dobře padnoucí kojící podprsenka

Správně zvolená podprsenka pro maminky

Těhotenská podprsenka by měla být ušita z kvalitní 100% bavlny s dostatečnou výztuhou a podpěrou pro Vaše prsa. Ideální jsou podprsenky se širokými ramínky a zapínáním vzadu. Dobře vybrané dámské spodní prádlo Vám bude odměnou a budete se cítit pohodlně. Vyzkoušejte kojící podprsenku Allure Bravado Designs v praktické černé barvě. Tato podprsenka byla navržena ve spolupráci s laktačními poradci, kteří vysoce ocenili její vlastnosti, vysokou kvalitu a zdravotní nezávadnost. Elastická podprsenka se přizpůsobí až dvě čísla a můžete ji tak nosit po celou dobu těhotenství i kojení.   

kojící a mateřské podprsenky 

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman