Úvodní stránka » *Životní styl* » Nechte hýčkat své tělo v luxusní vířivce

Nechte hýčkat své tělo v luxusní vířivce

Toužíte po místě, kde budete moci relaxovat přímo ve Vašem domě nebo bytě? Pořiďte si vířivou vanu, která Vám zcela změní život. Výběr vířivé vany si však dobře rozmyslete, díky špičkové koncepci a novým technologiím Vám vířivka vydrží mnoho desítek let. Renomovaný prodejce vířivých van a jiných zařízení by Vám měl se správným výběrem poradit a zvolit Vám ten nejvhodnější model na míru, který by splňoval Vaše požadavky. Nabídka vířivých van Spa Studio je široká, můžete si zakoupit vířivku nebo SWIM SPA do interiéru i exteriéru dle Vašich představ na konečný vzhled a design.

Vířivé vany lze vybírat na základě několika parametrů

Zaměřte se především na to, jaký model má Vaše budoucí vířivá vana splňovat. Měli byste vědět, chcete-li vířivku pro celou rodinu a pro děti nebo budou do vířivky vstupovat starší osoby s pohybovým omezením. Dále byste měli vědět, zda si budete přát vířivou vanu s lehátkem či sedací plochou a jak hluboká by měla být Vaše vířivka, tj. především v závislosti na výšce osob, které budou vířivku nejčastěji využívat. Moderní vířivé vany se rovněž liší množstvím nabízených masážních funkcí a systémem na ovládání.

Zvolte svého prodejce vířivky pečlivě a uvážlivě  

Zajímejte se, jaký záruční a pozáruční servis Váš prodejce běžně poskytuje a jaké má zázemí. Na prodejce, kteří si za servisní výjezd naúčtují stovky kilometrů, protože mají v naší zemi jen jedno či dvě servisní místa, si dejte pozor. Prodejce Spa Studio se řadí mezi společnosti, které se snaží objektivně poradit zákazníkovi, co nejlépe k jeho spokojenosti. Zkušení pracovníci pečlivě naslouchají zákazníkům, a tak snadněji vyberou ten správný produkt, který ochotně prezentují svým klientům a poradí s obsluhou dané vířivé vany. Cílem společnosti je nejen poskytovat klientům cenné rady a zkušenosti s provozem vířivých van a podobných zařízení, ale rovněž je kladen velký důraz na maximální dosaženou životnost produktu.

vířivé vany

Autor: Zuzana Klímová 

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman