Úvodní stránka » *Životní styl* » Navštivte moderní centrum EAGLE FITNESS v Praze

Navštivte moderní centrum EAGLE FITNESS v Praze

V zimním období je ideální navštěvovat moderní fitness s nabídkou komplexních sportovních aktivit na jednom místě, přece jen se v zimě venku běhat moc nedá. Mohli byste si přivodit třeba nepříjemné nachlazení. Chcete-li začít chodit do posilovny, centrum Eagle Fitness je pro vás to pravé místo. Prostorná prosvětlená budova v čistém prostředí s velkými okny se nachází ve dvou patrech o rozloze 650 m². Špičkové vybavení posilovny zahrnuje kvalitní stroje značek Hammer Strength, EliteFTS, Life Fitness Pro 2 a mnoho dalších. Pro sportovní nadšence jsou připraveny sály pro aerobik, bojová umění, relaxaci, kardiozónu, lifternu a diagnostiku. V teplejším počasí je možné využít venkovní plochu na cvičení - Strongmanský dvůr a prostor pro kalisteniku.

Samostatné nebo vedené cvičení s trenérem

Pokud nemáte dostatek zkušeností s prováděním jednotlivých cviků, pro začátek a pro docílení lepších výsledků je dobré využít zkušeného trenéra nebo se zúčastnit některé ze skupinových lekcí, jsou zaměřeny např. na tvarování postavy. Využít můžete také celkovou pohybovou a statickou diagnostiku před začátkem posilovacího plánu. Zkušený trenér vám na základě vašich výsledků připraví individuální plán na míru. V EAGLE fitness Praha 9 je otevřeno 365 dnů v roce, žádné svátky a uzavření provozu vás nebudou omezovat a snižovat vaši motivaci. K dispozici je pro vás kardiozóna s kvalitním značkovým vybavením a 11 stanovišti, lifterna pro vzpírání, silový trojboj a místnost pro procvičení deltového svalstva.

Bojová umění a relaxace pro muže a ženy

V sále pro bojová umění vás trenéři naučí dovednostem K-1, body low, fit brazil nebo brazilského boje capoeira. Ve skupině či jako jednotlivci zde můžete využít náčiní, jako jsou sandbagy, medicinbaly, provazy a kettlebell činky. Po náročném tréninku oceníte možnost uvolnit unavené svaly s kondičním masérem. Do centra se dostanete snadno, nachází se poblíž stanice metra „Hloubětín“ a v blízkosti tramvajové zastávky „Nademlejnská.“ Eagle posilovna Praha 9 je vhodná pro začátečníky i pokročilé. Problém není ani s parkováním, naproti vchodu do posilovny je velké parkoviště, vždy tu najdete místo pro vaše auto.

eagle fitness praha

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman