Úvodní stránka » *Zdraví a kosmetika* » Navštivte kosmetické studio v Praze a nechte se hýčkat!

Navštivte kosmetické studio v Praze a nechte se hýčkat!

Dopřejte si nejméně hodinu jenom sama pro sebe, kdy se o vás bude někdo starat, pečovat o pleť a hýčkat vaši duši. Pravidelné rituály krásy a ošetření pleti si zaslouží každá žena, na věku nezáleží. Kosmetická studia nabízí širokou nabídku služeb, např. kosmetické ošetření akné, efektivní vyhlazení vrásek v oblasti očí a krku, klasické a aromatické masáže, ošetření rukou, nohou a pedikúru. Doma sice můžete provádět každodenní péči o váš zevnějšek, ale přece jen nemáte ty správné přístroje, neznáte vhodnou techniku a leckdy ani netušíte, jaké přípravky použít pro váš typ pokožky. Co vše můžete podstoupit na kosmetice v Praze?

Komplexní čištění a péče o pleť

Každá péče o pleť by měla začít jejím důkladným a perfektním vyčištěním kvalitní kosmetikou. Vaše pleť je zbavena všech odumřelých buněk, nečistot a zbytků líčidel, poté přichází na řadu hloubkové čištění peelingem a následné doplnění pokožky vitaminy, minerálními látkami a hydratací. Špičkový beauty salon Praha používá přípravky na základě dobře zvoleného typu pleti od stárnoucí, problematické a aknózní pleti až po pěknou a normální pokožku. Součástí ošetření je péče o krk a dekolt, mikromasáž očního okolí, ošetření ultrazvukovou špachtlí nebo galvanickou žehličkou.

Galvanická žehlička GALVANIC CARE pro lifting pleti

Perfektní volbou a skvělým řešením pro eliminaci vrásek a celkové omlazení je galvanická žehlička, což je přístroj s velice viditelným liftingovým efektem. Celou proceduru je nutné pravidelně opakovat, ale opravdu to stojí za to! Zbavíte se otoků a kruhů pod očima, zmenší se nateklá oblast brady, zredukují se vrásky, vaše pokožka bude celkově vyhlazená a vypnutá, kontury obličeje budou zpevněné. Mladší vzhled obličeje, krku a dekoltu je zaručen. Přesvědčte se sami a přijďte si nechat vyčistit pleť a vyzkoušet galvanickou žehličku do kosmetického studia Lavande - Praha 3 Žižkov.

beauty salon Praha

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman