Úvodní stránka » *Životní styl* » Naplánujte si letní dovolenou přímo u přehrady Lipno

Naplánujte si letní dovolenou přímo u přehrady Lipno

I u nás v České republice se dá naplánovat perfektní dovolená. Máme tu spoustu krásných míst, které stojí za to vidět a prozkoumat je z bezprostřední blízkosti. Jedním z nich je přehrada Lipno na Šumavě a její okolí. Na své si přijde každý, ať už hledáte ubytování pro páry, rodiny s dětmi či větší skupiny přátel. Bydlet můžete přechodně v luxusním čtyřhvězdičkovém hotelu s vyhřívaným bazénem, ve vybavených domech u jezera, plážovém chaletu nebo letním bungalovu. Na Šumavě máte možnost využít širokou nabídku zábavy, výletů a sportovních aktivit, případně si odpočinout v některém wellness centru a dopřát si vynikající jídlo v místních restauracích.

Ubytování v okolí Lipna na Šumavě

Luxusní variantou pro Lipno ubytování pro všechny milovníky pohodlí a stylu je Amenity Hotel Lipno. Tento čtyřhvězdičkový hotel nabízí dostatek prostoru a vysoký komfort. Nachází se kousek od pláže a kromě vyhřívaného bazénu se slanou vodou je součástí hotelu snídaňová restaurace, lounge bar a monitorované parkoviště. Dovolenou s dětmi můžete strávit také v plně vybavených domech na břehu přehrady Lipno, nechybí vlastní předzahrádka a venkovní posezení na terase s romantickým výhledem na jezero. Ekonomičtějším a zároveň klidnějším řešením jsou plážový chalet s venkovním posezením a letní čtyřlůžkové bungalovy, které poskytují maximální soukromí na okraji lesa.

Nekončící zábava a výlety u přehrady Lipno

Děti si mohou užít spoustu zábavy přímo u hotelu Amenity Hotel Lipno na venkovním hřišti a trampolínách nebo při animačních programech a v dětském koutku. Výlet můžete podniknout na kole či kolečkových bruslích, z Lipna nad Vltavou vede cyklo a in-line stezka až do Frymburku, je dlouhá 19 km a nachází se podél levého břehu Lipna. Pro adrenalinové nadšence je připravena bobová dráha a Adventure Park s pěti různými dobrodružnými cestami. Za zmínku stojí velice oblíbená atrakce „Stezka korunami stromů“, jejíž součástí jsou adrenalinové sekce pro děti, naučné prvky a nejdelší suchý tobogán u nás v České republice.

stezka korunami stromů

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman