Úvodní stránka » *Podnikání* » Nakupte softwarové licence s úsporou 85 %

Nakupte softwarové licence s úsporou 85 %

Software je drahý. Většina lidí s ním při koupi nového počítače nijak nekalkuluje, přitom nutné softwarové vybavení vyjde na tisíce korun. Stáhnout nelegálně ho v dnešní době moc nejde, softwaroví vývojáři mají vše poměrně dobře zabezpečené, takže jako běžný uživatel počítače si s tím neporadíte.

software.jpeg

Operační systém obvykle dostanete již spolu s počítačem, který si koupíte. I když pokud si počítač sestavujete sami, budete muset koupit i licenci na Microsoft Windows 11 Home, případně PRO. Pak budete pravděpodobně potřebovat kancelářský balíček Microsoft Office, zcela jistě se neobejdete bez antiviru a možná přidáte ještě pár dalších programů. A to už se pohybujeme v tisícových částkách. Dobrou zprávou je, že to jde i levněji.

Kupte softwarové licence za nižší cenu

Chcete ušetřit a přitom neztratit nic na kvalitě? Kupte si levnější softwarové licence v e-shopu Prolicence.cz. Ceny tam jsou kolikrát nižší až o 85 %. Jak je tohle možné?

Na Prolicence.cz totiž pořídíte licence již použité, což ale nemění nic na funkčnosti programu. Jak si jistě dokážete představit, software se prostě nijak neopotřebuje. Licence pochází nejčastěji z velkých firem, které pravidelně obměňují IT vybavení. Když vyhazují počítače a nahrazují je novými, vyhazují spolu s nimi i licence programů. Tyto licence jsou přitom stále funkční a použitelné. A použít je můžete právě vy, protože je prodává e-shop Prolicence.cz.

Vybavte si celý svůj počítač

V e-shopu najdete operační systémy Microsoft Windows 11 PRO, Home. Stejně tak prodávají licenci na kancelářský balíček Microsoft Office, dále programy Microsoft Project, Microsoft Visio, Microsoft Windows Server. Pořídíte tam i software Adobe, řadu antivirů – AVG, Avast, Bitdefender, Kaspersky, Norton, McAfee a F-Secure. Zaplatíte online, licence je elektronická, takže ji máte ihned k dispozici a do 10 minut už software můžete používat.

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman