Úvodní stránka » *Životní styl* » Nábytek z masivu pro Vaše bydlení

Nábytek z masivu pro Vaše bydlení

Investujte do věcí, které se vyplatí. Nový nábytek jste jistě již někdy vybírali, a tak dobře víte jaký je rozdíl mezi dřevotřískou a masivem. Nábytek z masivu je nejen krásnou a luxusní záležitostí, ale navíc má i vysokou životnost. Hlavní výhodou nábytku z masivu je kromě žádoucího moderního vzhledu to, že jej budete moci bezpečně používat po mnoho let, aniž by ztratil své estetické a především funkční vlastnosti. Pořiďte si konečně nábytek z kvalitního dřeva a nebudete litovat.  

Dřevo jako starodávný materiál

Již za doby kamenné se výrobky ze dřeva pyšnily vysokou kvalitou a odolností. Vyráběli se dřevěné lžíce, misky i zbraně. Dřevo jako výborný materiál je známý po mnohá staletí a má před sebou ještě dlouhou budoucnost. Přírodní nábytek z masivu lehce sladíte i s jinými materiály, jako je sklo a kámen a konečný výsledek bude působit velice přirozeně a nadčasově. Praktickou věcí jsou i drobné opravy oděrek či opotřebení. Stačí židle, stoly a šatní skříně přebrousit a znovu nalakovat a budou jako nové.

Dřevěný nábytek na chalupu i do městského bytu

Výrobky ze dřeva se skvěle hodí nejen na vaši chalupu, ale i do moderního a mladistvého bytu ve městě. Vybírat můžete nábytek, jako jsou obývací stěny, nábytek do ložnice včetně postele a roštu, nebo komody z masivu, které mají funkční úložný prostor. Máte rádi jedinečné a neotřelé kousky nábytku? Vyzkoušejte retro nábytek nebo malovaný nábytek z masivu, který Váš domov prozáří. I Vy máte možnost vlastnit některý z neotřelých kousků nábytku italské kvality a s důrazem na provedení a preciznost.

nábytek z masivu

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman