Úvodní stránka » *Životní styl* » Nabídka nových moderních bytů v Praze se tenčí!

Nabídka nových moderních bytů v Praze se tenčí! Ulovte si také jeden!

Bydlení v hlavním městě s sebou přináší celou řadu výhod. Jestliže i vás láká bujarý velkoměstský život, chcete mít více peněz na výplatní pásce a chcete, aby vaše děti mohly docházet pro prestižní školy, vyberte si za místo svého života právě Prahu. Aktuálně jsou k mání moderní byty na velmi atraktivním místě. Vyberete si jeden z nich?

50% bytů je již prodáno!

Příležitost k novému bydlení ve velmi atraktivní lokalitě přináší moderní rezidence NA VACKOVĚ. Jedná se o projekt developerské společnosti Metrostav Development a.s., která na něm spolupracuje se studiem MS Architekti. Díky spojení dvou silných firem budou již brzy dostavěny nové byty, které naplno využívají denní světlo, nabízí prakticky řešené prostory a hlavně – skvělé místo pro život i pro rodiny s dětmi.

moderní rezidence NA VACKOVĚ

Projekt se realizuje v blízkosti ulice Olgy Havlové na pražském Žižkově. Místo je skvělou volbou, protože nabízí blízké spojení s přírodou i s pulzujícím centrem města. Výhodou je kompletní občanská vybavenost i skvělá dopravní obslužnost. V centru i na okraji Prahy jste během několika minut. V místě se nachází také školy a školky, takže děti budou mít zajištění v blízkosti bydliště. Projekt nabízí byty Praha 3 vhodné pro jednotlivce, páry i rodiny s dětmi. První etapa projektu bude dokončena již letos a developer hlásí, že již 50 % bytů je prodaných. Pokud chcete bydlet v luxusu, není na co čekat!

moderní rezidence NA VACKOVĚ

Jaké byty jsou k mání?

Vznikne celkem 331 nových bytů o různých dispozicích. Nejvíce – 137 – bude bytů 3+kk. dále zde bude 127 bytů 1+kk a 53 bytů 2+kk. Nejméně – 14 – bude bytů 4+kk. O prodej levných bytů v Praze je velký zájem i ze strany investorů. O byty v blízkosti centra je a bude velká poptávka. Jestliže nesháníte byt k bydlení pro sebe, ale například pro vaše děti, začněte o možnosti investice rychle uvažovat.

Co musíte udělat?

Ještě než budete kontaktovat developera, zjistěte si, kolik peněz vám v bance půjčí. Jestliže nemáte s vyřizováním hypotéky ani s jednáním v bance zkušenosti, bude se vám hodit tento článek. Najdete v něm několik cenných rad, jak při vyřizování hypotéky postupovat.

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman