Úvodní stránka » *Životní styl* » Na dovolenou s německou CK s odletem z Prahy

Na dovolenou s německou CK s odletem z Prahy

Ideální doba pro výběr dovolené již začala a Vy si můžete rezervovat dovolenou již dnes. Nevyhovuje Vám nabídka českých cestovních kanceláří? Můžete se obrátit na cestovní kanceláře, které nabízejí zájezdy německých CK, dokonce i s odletem z Prahy. S odletem přímo z našeho hlavního města Prahy si nyní můžete objednat zájezd například do Thajska, Malajsie, Dominikánské republiky nebo na Srí Lanku a Maledivy.   

Levná dovolená plná exotiky

Se zahraniční cestovkou odlétá na dovolenou stále více českých turistů. Výhody jsou obrovské. Jedním z hlavních důvodů jsou nižší ceny exotických zájezdů, které však neubírají na luxusu a na kvalitě. Se zahraniční cestovkou je výběr dovolené snadný a lze vybírat z velkého množství zájezdů, které na malém českém trhu nenajdete. Čestí zákazníci, kteří již mají zkušenost s německou cestovní kanceláří by již neměnili, moc dobře totiž ví, že exotická dovolená vyjde mnohem levněji a je na vyšší úrovni než u českých CK.

Dovolená dle požadavků zákazníka

Předním prodejcem německých CK je RUDOLF REISEN, která nabízí zájezdy na míru i pro ty nejnáročnější klienty. Létá se společností Emirates a to především do destinací v Asii. Na Maledivy nebo do Thajska můžete vyrazit díky last minute zájezdům, které jsou za velmi příznivé ceny. Neměcké kanceláře jsou natolik oblíbené, že poskytují luxusní služby a od hotelů vyžadují vyšší kvalitu služeb. Společnost RUDOLF REISEN nabízí také okružní plavby lodí. Neváhejte tedy a zavolejte na zelenou linku 800 100 567 nebo navštivte web www.rudolfreisen.cz.

Maledivy

Zuzana K.

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman