Úvodní stránka » *Módní trendy* » Na co se zaměřit při výběru osušek a ručníků?

Na co se zaměřit při výběru osušek a ručníků?

Hřejivé ručníky a osušky používáme každý den, a tak je dobré se zamyslet nad jejich kvalitou. Dopřejte svému tělu to nejlepší a vybírejte textilní výrobky od prověřených českých výrobců v různých barevných provedeních. Ručník by měl být vyroben z česané příze, která zajišťuje perfektní savost a měkkost. Správný materiál je nadýchaný, dobře saje vodu, rychle schne a je příjemný k pokožce. Zakoupit lze zboží podle provedení, je jen na vás, zda ozdobí vaši koupelnu froté nebo bambusové osušky. V široké nabídce zajímavých a luxusních motivů si přijdou na své i ti nejnáročnější zákazníci.

Bambusové, froté a luxusní ručníky a osušky

V posledních letech se oblíbeným materiálem stávají bambusové ručníky, které kupuje stále více českých zákazníků. Pro jejich perfektní vlastnosti, jako jsou odolnost proti bakteriím, plísním a velmi dobrá savost, je můžete používat všude, kde se nachází vysoká vlhkost vzduchu. Bambusové vlákno je čistě přírodní bez použití pesticidů a škodlivých látek. Skvělé ručníky a osušky z bambusu jsou hypoalergenní a velmi vhodné pro děti a alergiky. Mezi další provedení patří froté produkty, mají výbornou savost, jsou příjemné na dotek a pořídit se dají za dobrou cenu. Hledáte-li opravdovou kvalitu, zvolte luxusní osušky z vysoce kvalitní česané příze od našich tradičních výrobců.

Nekupujte nekvalitní ručníky na tržnici!

Pokud chcete mít ve své koupelně osušky, které vám dlouho vydrží, a budete s nimi spokojeni mnoho let, zamyslete se nad tím, kde textilní zboží nakoupíte. Po uvolňující koupeli nebo osvěžující sprše se určitě nechcete zahalit do umělých nesavých materiálů. Podle čeho poznáte nekvalitní ručníky? Levné ručníky a osušky jsou cítit již na první dotek v obchodě, jsou velmi tenké díky nízké hustotě vláken. Při použití jsou rychle mokré a za nějaký čas ztratí svůj vzhled, původní tvar a savost. Jistotou jsou produkty pyšnící se hustotou vláken alespoň 500g na m2.

ručníky a osušky

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman