Úvodní stránka » *Životní styl* » Můj dům, můj hrad - Aneb pojištění domácnosti

Můj dům, můj hrad - Aneb pojištění domácnosti

Bezpečné bydlení je jednou ze základních potřeb nás všech. A abychom měli bezpečný domov, je potřeba ho ochránit prostřednictvím majetkového pojištění. V dnešní době se ceny bydlení posouvají velkou rychlostí a je důležité se o svou nemovitost a její vnitřní vybavení starat, abychom v případě nežádoucích událostí předešli problémům s pojištěním či finanční tísni.

Bezpečnost na prvním místě

Pojištění bytu a domácnosti vám zaručí finanční ochranu v případě základních i katastrofálních rizik. Mohou to být menší problémy jako graffiti na fasádě nebo bouračka nezodpovědného řidiče do oplocení, ale také větší rizika jako jsou povodně a požáry.

pojištění bytu a domácnosti

S pojištěním můžete získat i ochranu před rizikem podpojištění (krácení plnění z důvodu nedostatečné pojistné částky), kterou například nabízí pojišťovna Ergo v rámci pojištění bezpečný domov PLUS. Pojistná částka je pak navržena paušálně podle m2 obytné plochy pojištěné domácnosti či nemovitosti.

Co vše se dá pojistit?

Pojištění bezpečný domov PLUS můžete využít k pojištění rodinného domu až se dvěma byty, bytu v osobním vlastnictví, nemovitosti ve stavbě, domácnosti (trvale obydlené i rekreační), vybavení ordinace či kanceláře, vedlejší budovy na pozemku jako je např. garáže nebo i bazénu a vířivé vany.

pojištění bytu a domácnosti 2

Stále váháte?

Jestliže vás pojištění zaujalo a rádi byste znali pojistnou částku vaší nemovitosti či domácnosti, pak stačí znát pouze obytnou plochu v m2 a využít online kalkulačku, která vám vypočítá cenu pojistného. V případě zájmu nemusíte nikam chodit, ale máte možnost si sjednat pojištění online z pohodlí vašeho domova.

lifestyle magazine for woman